"Adana Demirspor ile final maçına çıkacağız"

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fatih Karagümrük karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada gelecek hafta final niteliğinde bir maça çıkacaklarını ifade etti.

Avrı yaptığı açıklamada, "Bir haftayı daha geride bıraktık. Kupa kazanmadık, hiçbir şey kazanmadık. Sadece üç puan kazandık. Cumartesi günü Adana Demirspor’la yine bir final maçına çıkacağız. Taraftarlarımızı sabırlı, sakin olmaya destek vermeye, savunmayı ve hücumu bizle beraber yapmaya davet ediyorum. Taraftarımız bugün burada değildiler ama enerjileri vardı. Desteklerini gönülden desteklerini vereceklerine inanıyorum. 2-0’lık skor tabii ki iki sıfır önemli ama oyuncularım çalıştıklarımızı santim santim uygulamaya çalıştı. Benim için daha değerli. Bu yolda hızlı adımlar atmak önemli. 14’üncü hafta bitti ve bir maç daha kazandık. Rekorlar diyorlar ama inanın hiçbir tarafına bakmıyorum. Her hafta kazandığımız maçlara bakıyorum. Oyuncularımı tebrik ediyorum." diye konuştu.

Avcı, şimdiden Adana Demirspor maçını düşündüklerini söylerken, "14’üncü haftada iyi olacağımızın planını yapmıştım. Geçen sene hem devre arasında, hem lig sonunda çalıştık ve transferleri erkenden yaptık. Ama 14’üncü haftada bu kadar puanı kimse beklemiyordu. Ama benim için önemli olan bu değil. Şimdiden Adana Demirspor maçına hazırlanacağız. Artık çözümler ne, karşılamalar ne? Adana Demirspor şu anda benim için ne öncesidir ne de sonrasıdır. Oyuncuyla konuşurken belki de bir mesaj verme durumuydu bu fotoğraf. Trabzon her zaman yarışmış, zaman zaman kırılmalar küsmeler olmuş, hissiyatları büyük olan şehir. Bu camiada büyük işler yapacağımızı düşünüyorum. O odada Trabzonspor’un tarihi de var. Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş’in fotoğrafları var. Şampiyonluk yaşayan kadrolar var. Umarım o boş çerçeveyi bu sene doldururuz" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Demirspor u yenemezsiniz hocam yeterki dürüst bir hakem yönetsin ;)
Nerden biliyon
Uyum içinde bir arkadaşın hatasını hemen telafi etmek gerekiyor kısa paslarla oyun düzeni oynanırsa her maç galibiyetle sonuçlanır birlik beraberlik çok önemli
Ya apo ne oldu da final maçı oldu bizim.macimiz. Ne deyim sen bilirsin biz nasilsa kazanacağız varsın adı final.olsun.
Montella capito?? Il Trabzon directora parla victorria Demirspor finale. Catzoooo!! Montelllaa forza Montella andiamo. Grande Demirspor, fafankulo Trabzonspor
Abdulkadir ömürü ve hamsıck durdurursak iyi sonuç alırız.
Wakaeme var birde
Bakasetas da iyileşti diye biliyorum. Ayrıca stoperlerimiz hatta komple defansımız geri paslarda şu 2-3 maçta yaptığı gibi geri pas hatası yaparsa trabzon ileri ucu sıkıntı çıkarır son zamanlarda attıkları gollerin çoğu ara pasla kapıp
bunlar da ne zaman şampiyonluktan bahsetse yerle yeksan oluyorlar :) biz olamayacaksak siz olun tabi, gözümüz yok, yakışır da :)
Sende biliyorsun Abdullah avcı bu hafta Demirspor dan Osmanlı tokadı yiyeceğini
Ac tavuk kendini dari ambarında sanırmış
Aslinda boyle maclar daha kolay,yenilsek kimse kizmaz.ama yenersek olay olur.sabirla beklemeli bi firsatini bulup bi gol atmaliyiz
Kafanı yorma hoca havada karada dört atarsınız bize sen bunlara kafanı yorma rahatına bak
Hakemlerimize ne olmuş olmasa Avrupa'dan özel Hakemler getirdin siz fb ve gs ile bir olun Trabzon'un maçlarına oncak o zaman gücümüžü görürse susarsinizda, bizim hakemlerimizde iftaralardan kurtulmuş olurlar kötü söz duymazlar en azından. Yikamadiginiz bileği opeciksiniz, diyinki birde maşallah Trabzonspor'a sayesinde futbolda kaliteyi konuşturuyor tat veriyor heyacan veriyor bunu söyleyin, hakem hakem hakemler olmaz bu böyle.
Masallah Trabzonspora belkide o sene bu senedir, fakat Adana Demirspor insallah bu maci alir en kotu beraberlik olsun isterim.

Yeni yorum ekle