"Adana Demirspor güçlü bir rakip"

Fenerbahçe teknik direktörü Jesus ligin 22. haftasında Adana Demirspor ile oynayacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu. 

Adana Demirspor'un güçlü bir rakip olduğunu belirten Jesus, “Her maç önemli, her maç üç puan değerinde. Tabii ki bazı rakipler diğerinden daha kuvvetli olabiliyor, Adana Demirspor gibi. Onların çok fazla iyi ve kaliteli oyuncuları var. Her zamanki gibi zor bir maç bekliyorum ama kendi kalitemize ve tecrübemize inanıyoruz. Adana Demirspor maçına iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Adana'dan üç puanla dönmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar

Gelin bakalım Adana ya geleceğiniz varsa göreceğinizde var
Hiç olmazsa değerimizi inkar etmemissin dedecim eyvallah ;)
Montella;Bu maçı alırsa..Aha da buraya yazıyorum;Seneye FB'nin hocası olacaktır...Jesus'un kazandığı bir büyük maç yok:))
Samet inşallah Montella’nın taktiksel püf noktalarını Jesus’a anlatmamıştır.satarmı,satar. Yaşlı tilki araştırma yapmıştır
Fenerli kardeşimize selamlar sunuyorum. Hep kardeşiz.iyi oynayan kazansın. Haksızlık olmasın hak eden kazansın. Puan ,kupa, şampiyonluk hepsi geçer. Dostluklar baki kalır. Selamlar olsun tüm ÜLKEMİZE.
demırsporun kadrosu fenerden daha ıyı bunu jesusta görmüş
İnşaallah belhanda, onyekuru, emre için özel bir maç olacak onlardan bugün çok umutluyum. İnşaallah defansta hata yapmayız

Yeni yorum ekle