"Adana Demirspor çok kötüydü"

PTT 1.Lig ve alt ligler uzmanı, NTVSpor.net haber müdürü Devrim Çetin, NTV Spor yayınında Adana Demirspor-Karşıyaka maçını değerlendirdi ve bu maçta Adana Demirspor’un kötü bir futbol ortaya koyduğunu ifade etti.
 
Ligin ilk yarısında Adana Demirspor’un beklenilmedik ve önemli bir çıkışın altına imza attığını, ancak devre arasında gönderilen futbolcuların yerlerinin doldurulamadığını belirtti. Yapılan transferlerin sayı olarak az olmadığını ancak yeni transferlerin tümünün beklenileni sahaya yansıtamadığını söyledi.
 
"Gönderilen futbolcuların yeri dolmadı"
 
Devre arasında Adana Demirspor’un kadrosuna takviye yapması beklenilirken, çok önemli futbolcularını elinden çıkardığını ve bu futbolcuların yerlerine transfer edilen oyuncuların var olan boşluğu dolduramadığını belirtti. Lawal, Gökhan Kaba, Murat Kalkan ve İrfan Başaran gibi önemli ayakların eksikliğini Demirspor’un ilerleyen haftalarda daha da hissedeceğini söyledi.
 
Büyük umutlarla transfer edilen Luiz Eduardo ve Guy Roger’in yerlerine alındıkları Lawal ve Gökhan Kaba’nın boşluğunu tam olarak dolduramadıklarını belirten Çetin, Sinan Özkan’ın Elazığ’ın şampiyon kadrosunda oynadığı futbolu henüz Demirspor’a yansıtamadığını söyledi. 
 
Devrim Çetin son olarak yeni transferlerden beklenilen performansın alınması durumunda, Demirspor’un play-off şansını devam ettireceğini ifade etti.
 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor