Adana Demirspor 6 maçtır kazanamıyor

PTT 1. Lig’de play-off mücadelesi veren ve geride kalan 26 haftada 10 galibiyeti bulunan Adana Demirspor, 2 Şubat'ta Denizlispor’u sahasında 2-1 yendikten sonra 44 günde çıktığı 6 maçta galibiyet göremedi.
 
Son oynadığı 6 maçın 3’ünde yenildi, üçünde ise berabere kaldı ve sadece 3 puan alabildi. Takım bu süreçte 6 gol atıp 13 gol yedi.
 
Ligde zor günler geçiren Mavi-Lacivertliler, ligin en fazla gol yiyen 2. takımı konumunda bulunuyor.
 
Mavi-Lacivertli ekip, 23 Martta, ligde zor günler geçiren ve son sıradan kurtulma mücadelesi veren Ankaragücü’ne konuk olacak.
 

Yorumlar

ankaragücü çok zor bir rakip , 19-20 yaşındaki gençlerle, yaş ortalaması yüksek demirsporumuz nasıl savaşacak, mustafa hoca napacak nasıl bir kadro sürecek merak konusu ?? zaten yenilirsek alt sıralara iyice yaklaşırız, sezonun en kritik maçlarından biri , sonra dişli buca gelecek işimiz çok zor ama demirspor bu ne zaman napacağını kimse kestiremez . saldır be demirsporum
Öncelikle Çanakkale zaferi ve şehitlerinin 98.nci yıldönümünü rahmet ve saygıylaanıyorum yanılmıyorsam bumaç seyircisiz oynanacak Ankara gücü 2maç ceza almıştı ama Trabzon 1461 i yenip ardından bu hafta Anteple 1-1- berabere kaldılar Ankara Gücü hiçbir zaman küçümsenecek takımdeğil onun için bumaç AdanaDemir sporun son şansı
Başkent'te kritik maç. Mustafa hoca durumun vehametini gördü, takıma izin vermedi. 9 kişi kalan Denizli takıminı zar zor ite kaka yenince anya gonya ortaya çıktı. Takımımızın omurgası, beyni, kalesi çökmüştü. Zor zor zor, tek şansımiz Mustafa hoca diyorum..
son maclarda hakemler hep aleyhimize etki ediyor yönetim çıkıp bir basın toplantısı tarzı bişeyler yapmıyor. tepki sıfır var bu işte bir iş..?????
tek şansımız mustafa hoca mı,desene hiç şansımız kalmamış bizim....
A.GÜCÜNE YENİLİR MUSTAFA HOCA ORDAN KAYSERİ YÖNETİM ANKARAYA UÇAR

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor