Adana Demirspor 2.2 milyon Euro tazminat ödeyecek!

FIFA'dan 3 dönem transfer yasağı cezası alan Adana Demirspor'un, bu cezayı kaldırabilmek için yaklaşık olarak 2.2 milyon Euro tazminat ödemesi gerekiyor. 

Son dönemde maddi sıkıntılar olan Adana Demirspor'a FIFA'dan da 3 dönem transfer yasağı geldi. Patrick Kluivert, Goran Karacic ve 1 dakika dahi süre almayan Amir Feratovic FIFA davalarını kazandı. 

Mavi-Lacivertli takım, Patrick Kluivert'a 142 bin Euro, Goran Karacic'e 800 bin Euro ve Amir Feratovic'e ise 900 bin Euro tazminat ödeyecek. 

Adana Demirspor üç isme faizleriyle toplam 2.2 milyon euroya yakın tazminat ödenecek..

Bu üç dosyanın yanı sıra FIFA'da başka bir dosya var mı bilinmiyor. 

Yorumlar

gerçekten çok yazık bu rakamlar, klıyvertin ki neyse de diğer tutarlar fiyasko
midem bulanıyor artık, eskişehir bursa bu boş oyuculara verdikleri tazminattan dolayı bu hale geldiler, bu işe son verilmezse biz de öyle oluruz malesef, hemde çok yakında
Bursa Eskişehir ve Karşıyaka nın menejeri kimdi bir bak Metin Korkmaz
Alma mazlumun ahını çıkar aheste, aheste.
Varan 1940… avrupada grupların kıyısından dönmüş, borcu olmayan(o dönem başkan kendi ağzıyla söylemişti) bir takım nasıl bu hale geldi? Açıklamak zorundasınız! O dönem olan para şimdi neden yok? Kimin parası harcandı? Yarın bir gün futbolculara hocalara borç dışında başka borçlar çıkacak mı? Kulübün vermiş olduğu çekler neden karşılıksız çıkıyor aloooo??????
Hat’tamısın Sancak?
Yönetim işi bir profesyonel işi. Bu durum önceden bilinmeli. Ona göre harcama yapılmalı. Mütevazi kadro ile de lige devam edilebilirdi. Cezayı sorumlular ödemeli. Durum nedir bilmiyoruz. Koca çınar bu hale gelmemeliydi.
murat sancak nr dıuordu kımseye borcumuz yok maşallah yokmuş gerçekten
Yeni sezonda inşallah şu yukutel ismi silinir, hanği takımın başına yazıldıkca sonuç hüsranlan bitti. Herşeyin hayırlısı olsun inşallah. Herşey Demirsporum için hayırlısı olur. Sayğılar.
Lan neler oluyor
Yeni mi uyandınız??..E o zaman balığa gidek(:
Metinnnnnn korkmazzzzzzzzzzzzz yeterrrrrrrrrrrrrr düş yakamızdan çok tehlikelisin
Cevheri guven'i dinle
Alınan paralar ne oluyor?Nereye gidiyor? Biraz dikkatli paralar harcanması lazım.
Eksi puan cezasından bahsediliyor bu sezon lig tescillenmeden uygulanırsa düşeriz yani adım adım kulüp kapanmaya doğru gidiyor koca Çınar yok oluyor :(
Alınan paralar, ne oldu? Nereye gitti bu paralar? Paran yoksa az harca. Tutumlu ol. İyi oyuncuları az paraya bulabilirsiniz. İlla ki Muhammed salah, ibrahimivic, Ronaldo istemiyoruz. Yere sağlam basan. Süt atan yürekli oyuncular lazım. Bu işi buz mi yapacağız? Yönetimin işi.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor