6 milyon Euro'luk teklif!

Adana Demirspor'da Başkan Murat Sancak çarpıcı itiraflarda bulundu. Taraftarı heyecanlandıran Mavi Şimşekler'in patronu, gündeme gelen Luis Suarez ile Hulk transferleri hakkında net konuştu.

Sancak bugün de görüştüğü yıldız isimleri açıkladı. A Spor'a konuşan Mavi Şimşekler'in Başkanı, "Hulk'un kendisi ve eşi gelmek istiyordu. Ama kulübü bırakmak istemiyordu. Çok ciddi para verdim. Belki yayın gelirinin tamamını ona verdim. Çok istedim, kendisi de çok gelmek istedi. Hulk'a bonuslarla birlikte 6 milyon Euro teklif yaptık. 36 yaşında, 2.5 senelik sözleşme önerdik. Bitti artık, gelme şansı yok. Kulübü bırakmıyor. Hulk'un şöyle bir problemi var; Hanımıyla boşanıyor, baldızıyla evleniyor. Eşi de kendisi de orada kalmak istemiyor aslında. Türkiye'yi de araştırmışlar, gelmek istiyorlar. Ama kulübü izin vermezse yapabileceğimiz bir şey yok" dedi.

Yorumlar

Yaw Başkan..İyisin,hoşsun,açık sözlüsün de..Aboubakar'ı BJK kaç paraya aldı??..Hulk tartışılmaz oyuncu tamam da,bu paralara yazık değil mi??..Balo yeterince reklamımızı yaptı kardeşim..2 stoper satıp,onlardan gelen parayı bu şekilde harcamamalıyız..Diğer oyuncular bu maaşı duyunca adalet nasıl sağlanacak??..Ndiaye bize yeter şimdilik..İyi ki gelmemiş Hulk,kıssadan hisse:))))

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor