150 milyon Euro para koydum

Ben diğer başkanlar gibi değilim. Jop da yedim gaz da yedim. Taraftarlarımı yalnız bırakmam onlar benim her şeyim. 1'inci yıl 48 milyon Euro ile borçla başladık. 24 milyon Euro bütçe ile kadro kurduk ve üstteki bütün rakiplerimizi yenerek üst lige çıktık. Altay ile berabere kalıp bütün rakiplerimizi yenerek çıktık. Çıktıktan sonra ideal bir kadro kurmak, dünyada tanınmak, Süper Lig’de söz hakkı olmayı istedik. Bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor. Balotelli’ye kızanlar oldu ama ne kadar mali olarak iyi gözükmese de Adana Demirspor’un bilinirliği açısından iyi oldu. Avrupa’ya gitmemizdeki en büyük sebep Belhanda’ydı. Harikalar yarattı.

"150 milyon Euro para koydum... Bırakırsam Bursaspor’dan beter olursunuz dedim yanlış lanse ettiler"

150 milyon Euro para koydum kişisel olarak. Bütün Adanalılar toplansa tüm taraftarlar elinden geleni yapsaydı bile olmazdı. Adana sahipsiz ama bu süreçte 6 yıl boyunca Adana’yı yalnız bırakmadım. Bu sene boyunca çocuklarımdan fazla tuttum. Alacaklarını almak için bize Spor Müdürlüğü haciz koydu. Passolig’den gelen parayı, 12 milyon para ödedik. Samsunspor saha için 120 bin TL öderken biz 750 bin ödüyorduk. Biri bana istifa et dedi sohbet odalarında. Bırakırsam Bursaspor’dan beter olursunuz dedim. Ama bu kısmı kestiler ve medyaya yanlış lanse ettiler.

Yorumlar

150 milyon para koydum diyorsun doğrudur ama enaz yarısı senin ve metinin yanlış transferlerine gitti
ZiİYARETÇİ Aga; Bana 10 milyon borç ver..2.ligdeki bir takımı alayım..2 yıl sonra süperlige çıkarayım..3-5 oyuncuyu satıp,kulübü borçsuz teslim edeyim..Yap bir kıyak be(:
Sonuna kadar Sancak Başkan
150 milyon mu??..Neyse yorumsuz(:
sana kımsenın birşey dedıgı yok kendı kendıne sorun yaratıyorsun sayın başkan
Planlama ve harcamayı yapanlar sorumlu. Sebze meyve alırken bile hesap yapıyoruz. Her zaman mali disiplin gerekir.
Başkan kulüplere kalıcı gelir sağlayın bir veya iki kişiye bağlamayın kulüpler kişilere bağlanınca sonuc hüsran oluyor
Doğrudur başkanım. Birde çakı ile aslan avlamıştın ya hadi onu da anlat ne olur.
Hala Belhanda diyor ya. Adamın bir parmak atmadığı kalmıştı gitti. Harikalar yaratan esas Stramboli svenson Tayyip Yusuf Vargas. Kendi ağzından çıkanı kulağın duysun. Galatasaray maçında oynamadı telefon açtım çıkarın dedin oyundan. Bu mu harika. Vallahi pes bu kadar kara cehalet olmaz.
Ziyaaaaaa! Ulan Ziya anladık atıyorsun bari yenilir yutulur cinsinden olsun!
Hadı ordan 150 milyon euro ...........................................

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor