Son olarak Yunus Akgün başarmıştı

Adana Demirspor'da Yunus Akgün'den sonra bir ilk yaşandı. Yusuf Sarı, Adana Demirspor formasıyla Yunus Akgün'ün ardından bir maçta 3 asist yapan ilk futbolcu oldu.

Yunus Akgün, Adana Demirspor formasıyla yaklaşık 1,5 yıl önce 7-0 kazanılan Göztepe maçında 3 asist birden yaparak dikkat çekmişti. Yunus Akgün'ün bu istatistiği dün akşam tekrar gerçekleşti.

YUNUS AKGÜN'DEN SONRA YUSUF SARI

Yusuf Sarı 4-0 kazanılan Alanyaspor maçında Yunus Akgün'ün istatistiğini yineledi ve karşılaşmada 3 asiste imza attı. 24 yaşındaki futbolcu, Mario Balotelli'ye 2, Younes Belhanda'ya da 1 gol pası vererek 4-0 biten maça damga vurdu.

Bu sezon Adana Demirspor forması altında gösterdiği performansla dikkat çeken Yusuf Sarı, Süper Lig'deki 6. maçında 5. asistini yapmış oldu.

UEFA Avrupa Konferans Ligi elemelerinde de 6 maçta boy gösteren başarılı futbolcu 2 gol, 2 asistlik skor katkısı verdi.

Yorumlar

Yusuf Sarı Yunus tan daha hızlı güçlü ve dengeli
Maşallah diyelim Allah esirgesin
İkisine de maşallah
Kendisini takıma kazandıran Montella ve Sn.Başkanı tebrik ederim..An itibarı ile ADS'nin ederi en fazla oyuncusu..Assist yapmayı hatırlayınca futbolu çok güzelleşti mermi gibi de şutları var..Yunus Akgün çok zeki oyuncuydu ancak Yusuf hızıyla fark yaratıyor..Yüce yaradan nazarlardan korusun..
Masallah Yusuf’a, Yunus tan 2 gömlek üstün. Allah nazardan saklasin çok korkuyorum sakatlanacak diye. Yerini dolduracak adam yok

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAlanyaspor