Bu taraftar sizi alkışlar

PTT 1. Ligin 23. haftasında Adana Demirspor kendi saha ve seyircisi önünde Alanyaspor’u ağırlayacak.

Dünkü haberimizde de belirttiğimiz gibi Alanyaspor’un kadrosunda geçmişte Adana Demirspor formasını giyen 6 futbolcu yer alıyor. Bu futbolculardan özellikle geçtiğimiz yıl formamızı giyen Tayfur Bingöl’ün ve şampiyon kadroda yer alan Kerem Can Akyüz’ün ayrı bir yeri var.

2014-15 sezonunda mavi lacivertli formamızı giyen Tayfur Bingöl, kadromuzda kiralık olarak yer almasına rağmen formayı en çok terleten futbolcu olmuştu. Gayretli oyunu ve mücadeleci yapısı ile Demirspor taraftarında özel bir yeri olan Tayfur ilk kez başka bir forma ile 5 Ocak Stadı’na çıkacak.

Demirspor taraftarlarının gözünde ayrı bir yeri olan bir diğer futbolcu da Kerem Can Akyüz. Nice zorlukların yaşandığı 2011-12 sezonunda formamızı giyerek Demirspor’u play-offlarda şampiyonluğa taşıyan Kerem Can bir sonraki yılda da formamızı terletmişti. Sosyal medya hesaplarından halen Adana Demirspor taraftarlarına hayranlığını belirten Kerem Can uzun bir süre formamızı giydi.

Hangi formayı giyerse giysin, hangi şartlarda olursa olsun, Adana Demirspor formasını büyük bir aşkla taşıyan ve arma için canla başla mücadele eden hiç kimseyi bu taraftar unutmaz.   

Bu taraftar

Sizleri her zaman alkışlar.

 

 

Yorumlar

Efecan pisliği için gecerli degil..
Yağcılarda inecek var
Ne alkışlaması tayfur gelsin hele bir bizde ayakta duramıyordu bize gelip alanzinyo gibi yaparsa gör..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor