"Fenerbahçe maçında hedef 3 puan"

Fenerbahçe maçı hakkında da konuşan Aybaba, sarı lacivertli ekibin kaliteli bir kadro kurduğunu, yeni hocalarıyla farklı bir sistem denediklerini söyledi. Takım olarak bu gelişmeleri takip edip planlama yaptıklarını kaydeden Aybaba, “Takımımız hazırlık maçlarında çok başarılıydı. Eksikler toparlandı ve oyuncular performans açısından çok güçlendi. Hiç sakatlık yaşamadık. Ekibimiz çok iyi çalıştı. Bu maça da kazanmak için çıkacağız” dedi.

"TARAFTAR OLMAYINCA FUTBOLUN KEYFİ KAÇIYOR"

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) deplasman maçlarında taraftar kısıtlamasına dair aldığı kararı da değerlendiren Aybaba, şöyle konuştu:

"Taraftar olmaması futbolun keyfini kaçırıyor arkadaşlar, bu bir gerçek. Bu taraftarlarla oynanan bir oyun. Maç içinde coşkuyu taraftar tayin ediyor. Coşkuyu attırıp mücadeleyi perçinliyorlar. Tabi pandemi süreci yaşıyoruz. Bu bizim nasıl yorumlayabileceğimizi bilmediğimiz bir konu. Ama bu durumdan en çok etkilenen takım da kesinlikle biz olacağız. Bundan dolayı iç saha performansımızı yükseltip kazanmaya odaklanacağız"

Yorumlar

Yeni yorum ekle