Başkan Samet Akaydın transferine son noktayı koydu

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Samet Akaydın transferine son noktayı koydu.

Transferde Trabzonspor ile anılan stoper oyuncusu Samet Akaydın için Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan açıklama geldi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, ‘’Samet Akaydın defteri kapandı. Samet’i bırakmıyoruz. Adana Demirspor’da devam edecek’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Turşusunu kur o zaman versene kardeşim futbolcunun geleceği ile niye oynuyorsun adamın hayallerini niye yıkıyorsun bundan sonraki maçlarda Samed aynı performansı gösterebilecek mi muamma
Öyle beleş olmaz gencecik çocuk versinler hakkını alsınlar
Samet bizde dünya yıldızları ile birlikte oynuyor..Adamın değerini vermeyip beleşe almaya çalışıp sanki değer veriyormuş ayağına yatmayın..İlerleyen zananlarda sametin bu takımdan nerelere yükseleceğini hep birlikte izleyeceğiz..
Sametten Bi cacık olmaz elinizde patlıyacak
İyide bundan sanane
Sakin ol tirabzonli
ne alaka ya Samedin hayallerinin trabzon olduğunu kim söyledi. Adam her maç banko 11de başlıyor ve sürekli haftanın savunması ikilisinde adını görüyoruz. klasik 4 büyükçü ağzı yapıyorsun sadece gelecek 4 takımda var dimi.sadece o 4 takımda oynayan hayallerine ulaşabiliyor. biz biliyoz bu hikayeyi koçum işine bak sen.
Hadi la ordan işine bak satmiyoruz koçum
Sananemk ortağımi sin topcunun,sana ne...
çok akıllısın maşallah başkan olsana demirspora
Gösterir gösterir
Suslan ziyeretci sanan git takımına ilgilen hadi
Lan ziyaretçi misin ne haltsan Sameti verelim de çöküş yaşayalım dimi zaten stoper zor bulunuyor hele bir de bu zamanda sameti verirsek savunma çiflik olur hem samet bence kalsın böyle futbolcuları büyükler fazla değer bilmiyor 1 2 3 hafta oynatıp sonra çocuklar kayıp oluyor örnek fener Melih demiral değerini bilmedi bak adam ivme yaptı nerelere geldi geruzekalu ziyaretçi :)))
samet trabzonda ilk 11 oynuyamaz yani gitmesi gereksiz
Benim anladığım transferi son günlerinde Trabzon parayi verip alacak. Kaan Ayhan i istiyorlar ama sassulo 8 milyonda direniyor fiyat dusmesse 2 milyona Samed i alırlar.
Biz sana turşudan ikram ederiz merak etme. Burdan sana ekmek çıkmaz hadi başka kapıya. Samed bizde olmasaydı şuan 1 ligdeydi.
Turgeylerde burda yorum yapmasa hainlik etmese ne olur adam olun adam
Sanki barcolena istiyor ..istiyen takım senin 2/3 basamak yukarında kardeşim
Başlığı görünce eyvaaah dedim.Okuyunca oley be başkan işte bu...sana yakışanda bu dedim.Sağol sağol sağol.Avrupaya baş koyduk bi defa...
ziyraetçi efendi biz sana o turşudan ikram ederiz sen hiç merak etme ama sende o turşuyu yiyecek .ağız var mı bilemem
Kaan Ayhan'a 5 milyon veren TS,Samet'i almak istiyorsa kesenin ağzını açacak..Stoperler günümüz futbolunda çok değerliler..Samet'in Kaan Ayhan'dan fazlası var,eksiği yok...
biz avrupaya oynuyoruz bizde satlık futbolcu yok beyler...a.d.s

Yeni yorum ekle