Arda Okan Kurtulan, Adana Demirspor'da

Adana Demirspor, uzun süredir uğraş verdiği Arda Okan Kurtulan transferinde mutlu sona ulaştı. Güney ekibi, Fenerbahçe’nin genç yıldızı için her konuda anlaşmaya vardı. İmzalar birkaç gün içinde atılacak.

Adana Demirspor’dan bu kez geleceğe yatırım hamlesi geldi... Lacivert- Mavililer, uzun bir süredir gündeminde yer alan Arda Okan Kurtulan transferi için fenerbahçe’yle anlaşmaya vardı. 19 yaşındaki sol kanat oyuncusu bonservisiyle Güney ekibinin kadrosuna katılacak. Adana Demirspor, Fenerbahçe’ye bu transfer için 4 milyon TL bonservis ödeyecek. Ancak sözleşmeye özel bir madde koyulacak. Buna göre oyuncunun 3 yıl sonra ilk alım hakkı yine Sarı-Lacivertliler’de olacak. Fenerbahçe isterse yazılan rakamı ödeyerek oyuncuyu tekrardan kadrosuna katabilecek.

Yerliye yatırım

Transferde kadroyu gençleştirmeye ve potansiyel yerlilere de yer açmaya çalışan Adana Demirspor ayrıca Bayrampaşaspor’dan Abdulsamet Burak ve Tolga Kalender’i de renklerine bağladı. İki oyuncunun da kısa süre içerisinde kampa katılacakları belirtildi.

Yorumlar

Hayırlı olsun. Bir genç transfer daha
4 milyon tl verilmiş hay maşallah bu oyuncu kimdir duyan bilen varmı ben hiç duymadım
mantıklı transfer..
bu paraya vargasın veya muricin bonservisi alınırdı bu oyuncu bukadar para etmez bagış yapmış demir spor kulübü bayram harclıgı vermiş
Paranın Türk Lirası olduğunu kaçırmışsınız anlaşılan. Dolar olarak 17,25'ten 230.000 dolar ediyor. Vargas Euro 17,50'den 87.500.000 Türk Lirası ediyor.
4 milyon tl yaziyor farkindaysan yani 200 bin euro civarı, vargas 4 milyon euro aradaki fark 70 milyon tl
internette yorumlara baktım. bu futbolcu için yeni bir TÜNCAY ŞANLI olablir diye yazmışlar
Özel konulan maddeye bakın hele..Jesus el atmış belli ki..Gençlere asla karşı değilim ancak bu yıl lig çok zorlu geçecek..Geçen sezon 3 büyüklerin çuvallaması aldatmasın..O yüzden oynatmayacağınız oyuncuyu almayın..Şu ana kadar alınanların hiçbiri direk 11 oyuncusu değil,Ertaç dahil..Yunus,Muriç,Vargas bizi ligde tuttu unutulmasın..Onların ayarında hatta daha iyileri alınmalı aksi takdirde" hüsran"kapıda beklemekte ..Lig başladığında bunu net olarak göreceğiz...
Daha önce de yazmıştım ama yayınlanmadı. Sansür uygulanmış. Ya birileri başkanı aldatıyor yada 1.liğe yatırım yapılıyor. Geçen yıl Rize'nin kadro kalitesi belliydi buna karşın düştü.
Buyurun size genc oyuncilar hep yakinyorduk yasli takimiz diye halbuki yaslilar daha terbüceli durdu yerde oynar ve oynatir
Demirspor un yeni yunus Akgün ü olacak inşallah
Abileri ögretir

Yeni yorum ekle