Yunus Akgün için resmi teklif

Adana Demirspor, Yunus’un bonservisini almak için Galatasaray’a teklif yaptı. Mavi-Lacivertli ekip daha önce Galatasaray’ın Rizespor’a 1.2 milyon euro’ya vermeye hazır olduğu sezonun yıldızı için aynı rakamı önerdi. 

Galatasaray, Yunus için teklifi reddederken genç oyuncudan sürpriz bir hamle geldi. 2018’de Galatasaray’la profesyonel sözleşme imzaladığından beri Süper Lig’de bir 90 dakika bile kendisine güvenilmemesinden dem vurarak, Adana Demirspor’un yaptığı teklifin kabul edilmesini istedi. 

Adana Demirspor’la kiralık sözleşmesi bitip takıma döndüğünde de kendisine şans verilmeyeceğine inanan Yunus’un asıl hedefi ise Serie A. Hocası Montella her fırsatta Yunus’a kendisini İtalya’dan izleyen takımlar olduğunu söylüyor. Yunus’un planı bir sezon daha Montella ile Adana Demirspor’da çalışıp kendini gösterip İtalya’ya gitmek. 

Bu yüzden Galatasaray’a dönmek yerine Adana Demirspor’da devam etmek istiyor.

Kaynak: Fotospor

Yorumlar

vaziyet buysa masadan galip çıkarız evelallah... oyuncunun kalbi ve aklı bizden yana olmalı
Yunus kendine yakışanı yapıyor, Maşallah Türk Futbolu çok önemli isim kazandı. Takımımızda kalır ve hedefine ulaşır inşallah.
Sen gerçek bir ADS'lisin.
Yunus olmasa ,emre mor,olur...
Hep söylüyorum.Yunus olsun,Samet olsun diğer futbolcularımızın tamamı vizyonu geniş tutup büyük düşünmeli.Yok trabzonmuş yok galatasaraymış geçin bunları.Montella ile kendinizi geliştirmeye devam edin.Önce milli takıma girin.sonra Dünya devleri peşinize düşecekler.Aklınızı kullanın..
Ya boyle takim anlayisimi olur. Menejerler para kazanacak diye bu oyuncular evliya çelebi gibi her yil takim degiştirirse bunun kime faydasi olacak? Bir oyuncu bir takima isiniyor alisiyor bir bakiyorsun bir yil sonra yallah baska takima. Böyle o oraya öburu buraya şu suraya bu nasil mantiktir. Takimlarda her yil yeni takim olusturuyor bir süru sıkınti yasiyor. Eskiden bir oyuncu en az 5 yil tamiminda kalir millet ezbere takimi sayardi. Ssimdi takimlar kimi aldi oyuna giriyor kim cikiyor kim nerede oynuyor kim gitti kim geldi belli degil. Bunun menejerlerin ceplerini doldurmaktan başka kime faydasi olacak?
2-3 sene önce 2.5 vermişti anderlect vermemişti gs şu bu sene 1.2ye yabancı sınırı da varken vereceğini sanmıyorum umarım yanılırım
Yunus dönerse orada işi biter, iyi düşünüp karar vermesi lağzım diye düşünüyorum. Örnekleri çok var.Sayğılar.
Bence kiralamaya devam edilmeli yunusu alırsak satın nazar dan oynayamaz kiralık iyidir devam böyle bence vargasda öğle kiralık oda kiralansın benim içimde öyle his var düzenek devam etsin böyle bence Avrupayada gidersek ayak bastı parasından kaliteli topçular alırız satın :)
Almak istiyorsak muriç alalım o daha karlı olur kale sağlam olursa temeli sağlam atarız vedatta kalır bizde ondan sonra daha daha sağlam transferler yaparız :)

Yeni yorum ekle