Yok böyle kırmızı kart!

TFF 1. Lig 17. haftasında 5 Ocak Stadyumunda oynanan Adana Demirspor – Mersin İY karşılaşmasında hakem Abdullah Yılmaz, beraberlikle devam eden karşılaşmada Göksu’ya kırmızı kart göstererek tüm dengeleri bozdu.

İkinci yarının hemen başında yaptığı sert bir hareket ile sarı kart gören Göksu’ya yaklaşık 10 dakika sonra ikinci sarı kart gösterildi.

Adana Demirspor’un rakip kalede daha fazla görüldüğü ve rakip kalede daha baskılı olduğu dakikalarda hakem Abdullah Yılmaz yoktan bir kırmızı kart icat etti. Karşılaşmanın 60. dakikasında Tita ile bir hava mücadelesine giren Göksu Alhas’a ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi. Adana Demirspor’un rakip üzerinde baskı kurduğu bu dakikalarda gelen bu kırmızı kart tüm planları bozdu.

Hakem Abdullah Yılmaz’ın gösterdiği bu kırmızı kart oyundaki tüm dengeleri bozdu ve karşılaşmanın son yarım saatinde rakibimize üstünlük sağladı. 

Yorumlar

kırmızı kart çok ağır oldu .. 11 e 11 devam etseydik golü bulacağımızı düşünüyordum.
Yönetime cevap ilk 11 böyle, yedekler çıkacak olanlardan iyi değil. bundan sonra böyle aynı 11 ler sahada olacak.
Bence bu sonuça şükretmek lazım,mesin daha iyi paslaştı daha çok pozisyona girdi.3 oyuncu degiştirdi girenlerin hepsi bizim kazmalardan daha yetenekliydi.Biz koca 90 dk. da bir oyuncu degiştirmeye dahi cesaret edemedik.Özellikle grbiç ve waldison bir tek olumlu hareketlerini göremedim.Kafam durdu hiç mi elimizdeki gençlerden teknigi yüksek oyuncularımız yok aklım almıyor.Oysa tarihimizde teknik oyuncularımız destan yazıyorlardı.Ülke çapında futbolcularımız alt yapıdan gelmişti.Onu dahi kuruttular.yuh olsun yuh olsun.
ikinci sarı kart çok ağırdı bütün hakemlerin
kırmızı kart hiçte dengeleri bozmadı valla daha iyi oynadık 10 kişi göksu kadar fındık beyinli bir adam yok

Yeni yorum ekle