Yılmaz Vural'a büyük şok! Tanju Çolak'tan dava

Adana Demirspor'da 2 yıl önce sportif direktör olarak görev yapan Tanju Çolak, teknik direktör Yılmaz Vural hakkında suç duyurusunda bulundu.
Adana Demirspor'da 2 yıl önce sportif direktör olarak görev yapan Tanju Çolak, teknik direktör Yılmaz Vural'ın kendisine sinkaflı küfürler ettiği videodan dolayı Vural hakkında suç duyurusunda bulundu.

Tanju Çolak'ın mahkemeye taşıdığı olayın detaylarına ulaşıldı.
Çolak'ın Vural hakkında suç duyurusunda bulunduğu, kendisi hakkında söylediği sinkaflı küfürlerden dolayı 500 bin TL'lik tazminat davası açtığı öğrenildi.

Çolak'ın gerekçesi: "İş bulmamı engelledi"

Tanju Çolak'ın Vural'ın kendisi hakkında ithamlarından dolayı piyasada iş bulamadığını ve bundan dolayı tazminat davası açtığı öne sürüldü.

Yılmaz Vural'dan açıklama

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Çok özel bir konu bunu konuşmak doğru olmaz diye düşünüyorum. Tanju Çolak çok sevdiğim bir arkadaşım. Tanju Çolak'ı kaybetmek istemem. Tanju haklıdır da görüntüye göre davranmasında. Bizim ona karşı saygısızlığımız olmaz. Özür de diledim. Kendisi bir karar almış ve bu kararından da vazgeçmedi. Mahkemelik bir durum olursa da adaletin kestiği parmak acımaz derler. Bana göre konunun kapanması gerekiyordu kapanmadı.

Yapılacak bir şey yok. Ülkemizde böyle kumpaslara gelmiş o kadar çok vaka var ki... Benim tek üzüldüğüm konu Tanju ile aramızda bu polemiğin yaratılması oldu. Benim söylemlerimden dolayı Tanju piyasada iş bulamıyor diye bir şey varsa bu duyumdur, bu durum dedikodudan öte bir şey değildir. Adaletin kestiği parmak acımaz!" diye konuştu.

(Ajansspor)

Yorumlar

Topa arkasını dönen stoper Talha ve Semih gibi istemiyoruz Sezer Özmen gibi kaleyi kendini siper eden stoper istiyoruz hele semih tam bir fiyasko hala bu takimda nasil forma giyiyor anlamış degilim daha kaç maç yakacak dur bakalım
Ağır vasıta Semih te ki hava pige de ramos ta yok valla ,halbuki Bir numarası yok birde oyunu geriden başlatmak için kaleciden habire topu istiyor ya tam fttirioruz sanki tekniği var da oyun kuracak, Demirsporun ideal defans dörtlüsü sagbek Okan stoperde adil Resul-solbek tarık camdal veya hazırsa m.uslu dur
albirini vur ötekine ikiside geveze lavgar bizim sayfada ne işleri var bu konunun demirsporla ne alakası var tanjuda yılmazda bizim nazarımızda beşpara etmez

Yeni yorum ekle