Yılmaz Vural ve Tanju Çolak Demirspor'u mahkemeye verdi!

Geçtiğimiz sezon başında Adana Demirspor'da sportif direktörlük görevine getirilen Tanju Çolak ile sezon içerisinde teknik direktörlük görevine getirilen Yılmaz Vural'ın Adana Demirspor'u mahkemeye verdiği öğrenildi.

Başkan Murat Sancak yaptığı açıklamada, "Şuan bir transfer yasağımız var ama halledeceğiz. Gidersem kuruş para almam demesine rağmen, Yılmaz Vural bizi mahkemeye vermiş. 400 bin lira için bizi mahkemeye verdi. Tanju Çolak da bizi mahkemeye vermiş biz de ona çek sahtekarlığından dolayı dava açtık." ifadelerini kullandı.

"Bir kuruş bile temlik koymayacağım"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak yaptğı açıklamada bir kuruş bile temlik koymayacağını belirtti. Başkan, "Borç var evet ama bize borç, o parayı isteyen yok. İlk zamanda söylediğimiz gibi bir kuruş bile temlik koymayacağım. Ama o borç orada akbabalar için duracak, yarın bir gün o akbabalar geldikleri zaman o borcu görüp Adana Demirspor'dan nemalanmalarına izin vermeyeceğim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

??
Ulan kulüpteyken yalayıp yutuyordunuz yok şöyle başkan böyle başkan.Simdi ne oldu da mahkemelik oldunuz.
Futbol dünyası böyledir. Acımasızdır. Başkan’ın da insan sarrafı olması lazım. Kulübü dava edebilecek kimse ile sözleşme imzalanmaması gerekir
tanju çolak senin getirdiğin çöp futbolcular yüzünden bu takım bu duruma düştü. Mercedes kaçakçısı sahtekar... , Yılmaz Vural oynattığı futbolcudan komisyon alan şovmen , İnş demirspordan aldığınız paralar boğazınızda durur aşağılık ...
ATATÜRK
ATATÜRK ...BEN SPORCUNUN ZEKİ,ÇEVİK VE AHLAKLISINI severim demiş...TANJU ÇOLAK VE YILMAZ VURAL ,İKİNİZDE AHLAKSIZSINIZ,İKİNİZDE HIRSIZSINIZ...FUTBOLUN YÜZ KARALARI..
Başkan bunların ikisini üst üste katip öpse haktır.
ikiside başkanı y... yutuyorlar di .s... ikiside.
Sayın Başkanım, sahtekar Tanju'ya kardeşim, canım, cicim, dostum diyordun ne oldu??? Tüm Türkiye adamın ne mal olduğunu biliyor. AKP'ye nemalanmış, milleti dolandıran bir sahtekar. AKP bu insanları nasıl barındırıyor hayret??? Yılmaz Vural'a da kardeşim, arkadaşım diyordun ne oldu???? o da mı sahtekar çıktı bu kadar tesadüf olamaz başkan. Ataların bir sözü aklıma geldi ama yazamayacağım.. Bana arkadaşını söyle...………. umarım korktuğumuz senaryo başımıza gelmez. Allah korusun bu kulüp 100 milyon tl borcu kaldıramaz.
her seferinde bu takimi birakcani ifde edyor adam bu da bizi rahtsiz edyor bakalim hayirlisi belki bu sene superlige cikariz ama ordanda asansorgibi duseriz bu adama giderse
Sn.baskan büyük şirketleri sahibi.kar zarar hesabını iyi bilir.ticareten ads a gelmissede ne alacağının hesabını yapmıştır. Sevgiye gelince ne sevmesi ..renklerini bilmediği bir kulübe siz neden başkan olursunuz.... gerçek ads lılar yağmurdan kaçarken doluya tutuldular. Sen 100 trilyonluk temlik köy sonrada deki şu kişi bu kişi para almasın diye böyle yaptım ama 1 kuruş almayacağım de.. buna kargalar güler. Kaldiki o kişileri siz getirdiniz. Ads lılar kulübü bir facia bekliyor. Ads yerel yöneticiler tarafından kötü ve kasıtlı kötü yönetildi.simdide başı büyük belada. Siyasi ricalarla gelen bu kişi ads u bitirecektir. Bakin görün.
Arkadaslar hep kendimizi dusunmiyelim yonetimde suclu adamlar basarisiz oldumu suclu ariyorsunuz
Takima bir sihirli el degmeli yoksa gidisat cok iyi degil

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor