Yılmaz Hoca ilk maçını kazandı

 

Adana Demirspor, liglere verilen arayı iyi değerlendirmek amacıyla Gaziantep’de Gazişehir FK ile Gaziantep’te karşı karşıya geldi. Adana Demirspor karşılaşmayı Yiğit Kadıoğlu (2) golleriyle 2-1 kazandı.

Adana Demirspor karşılaşmaya, Ahmet Sabri Fener, Hakan Bilgiç, Milan Mitroviç, Orhan Taşdelen, Batuhan İşçiler, Galip Güzel, Hamidou Traore, Emre Nefiz, Berk Yıldız, Orkan Çınar ve Boubacar Traore 11 ile başladı.

Teknik Direktör Yılmaz Vural karşılaşmanın 2.yarısında Mehmet Kaan Türkmen, Musa Bulut, Kurtuluş Yurt, Yiğit Kadıoğlu, Rüştü Hanlı, Erdal Öztürk, Djemoussa Traore ve Tayyib Talha Sonuç’a forma şansı verdi.

Adana Demirspor, Adanaspor maçı hazırlıklarını 20 Kasım Salı günü yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Yorumlar

Yılmaz hoca genclerle destan yazacak
Gençlerimize altyapımıza kurban olsunlar. Son 5 yılda 236 oyunu transfer edilmiş. Milyon $$$€€€€€ lar havalara saçılmış. Şu paralar biraz altyapıya harcansa sabır gösterilse neler olmaz ki. Hepimizin suçu var bu rezil tabloda. Basının, taraftarın, geçmişteki başkanlar ve yöneticilerin. Murar Sancak başkan ve Yılmaz hoca bizim için son şanstır. Son istasyon zafer olsun.
maç biletleri ne zaman satışa çıkacak selamlar
Biletler satışa çıktı
galip ile ne zaman ayrılıyoruz
galip ile ne zaman ayrılıyoruz
yavhu kardeşim galiple ne alıp veremedigin var bırakda gidecek kalacaklara hoca karar versin biz diyoruzki yeni sayfa açtık olumsuz yazı yazmayın hala eski defterleri karıştırıyorsunuz allah rızası için yapmayın
Bu arada bizim kadromuzda 3 tane mi Traore var?
Evet iki tanesi simdilik u21 de oynuyor mali milli takımından geldiler. Bi tanesi kupa macinda gol bile attı
evet üç tane traoremiz var
Hocasız geçen 12 haftadan sonra teknik direktörle ilk maçımız.Elazığ maçından sonra şu değişiklik olsaydı Bolu'nun ensesindeydik..

Yeni yorum ekle