Yeniler şanslarını değerlendiremedi

Bu hafta ilk defa ilk 11’de şans bulan oyuncular bu şanslarını iyi değerlendiremediler.

Sarı kart cezalısı Adil ve kupada kırmızı kart gören Tambe’nin yokluğunda ilk 11’de forma şansı bulan Yannick ve Joseph bu şanslarını iyi kullanamadılar.

Defansda Yiğitcan ile birlikte görev yapan Joseph bazı toplara müdahale etse de maç boyunca etkisiz bir oyun sergiledi. Yediğimiz her iki golde de pozisyon hatası bulunan Joseph bu şansını iyi değerlendiremedi.

Kupa maçında kanatlardan ceza alanına taşıdığı toplarla Mendy’in alternatifi olabileceği düşünülen Yannick Loemba ise bugünkü karşılaşmada etkisizdi. Giresun savunma oyuncuları arasında kaybolan Yannick, karşılaşmanın 60. dakikasında yerini Savaş’a bıraktı.

 

Yorumlar

haberads olarak neden lingane nin kötü oyunundan hiç bahsetmiyorsunuz .madem Demirspor sayfasisiniz lingane bu takıma oyunu ile zarar veriyor ve taraftar bu oyuncuyu istemiyor ...Bu konu ile ilgili haber yapın
Joseph ilk 11 çıktığı maçta görevini yaptı, kritik toplar kesti, bence iyi oynadı. Ancak hocanın Lingane inadı anlaşılır değil. Güray hocanın neşteri vurması lazım. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.
Atabey ısrarı neden? Abdullah Avcı'ya Giray Bulak sürekli oynayacağı sözünü vererek mi kiralama gerçekleşti? Giray Hoca bu doğru mu, Tambe'yi kaybediyorsun bu tutumla

Yeni yorum ekle