Yeni transferler formayı giydi

Adana Demirspor'un kadrosuna kattığı Alper Uludağ ve İsmail Çokçalış, Mavi-Lacivertli formayla ilk kez sahaya çıktılar.

Mavi-Lacivertli takımın ara transfer döneminde Konyaspor'dan kadrosuna kattığı Alper Uludağ savunmanın solunda görev yaptı. Alper'in 66.dakikasında sakatlanmasının ardından bir diğer yeni transfer İsmail Çokçalış forma giydi. İsmail'in sahaya girmesiyle Svensson solbekte oynadı.

Yorumlar

Adamlar yeni geldi ayaklarının tozuyla maça çıktılar ama benim kanaatim eksiklerimizi kapatacak oyuncular olmadıkları yönünde, bu vasat oyunla kaybedeceğimiz belliydi, karagümrük, giresun, 2 kayseri ve 2 Konya maçı vasat oynadığımız maçlardı, umarım artık böyle kötü futbol oynamayız
Dostum Alper bence sol bek için nokta atışı transfer hem ileri hareketlenebiliyor hem hareketleniyor , bu adam forma bulamıyordu ama bizde şüphesiz 11 oynamalı bence .
Alper maç eksiğine rağmen iyiydi ismail çoook çalışması ve gelişmesi lazım
Alper Uludağ sonuna kadar arkandayım kardeşim formayı sen hakediyorsun mücadeleni gördük . Helal olsun valla çok isabetli bir transfer . Adamın ileriyede çok katkısı oldu gol bulamasak da oyunu hareketlendirdi ileriyi düşündü , defansta da iyi olduğunu düşünüyorum çok atik bir adam vallaha bravo .
Doğru bir yorum çünkü bu adam forma giyemeyen oynayamayan bir adamdı geldi ilk maşına çıktı ve eski takımına karşı varını yoğunu verdi takdir edilesi performanstı . Çok doğru transfer ve ilk 11 doğru yeri
Akintola Allah rızası için bir maçı da sen al be kardeşim. Sakatlandın anladık da artık ağırlığını koy göster şu yeteneğini.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor