Yeni forma sponsoru New Balance oldu

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, spor malzemeleri üreticisi New Balance ile anlaştıklarını açıkladı.

Geçen sezon birlikte çalıştığı spor malzemeleri üreticisi Diadora ile olan sözleşmesini uzatmayan Adana Demirspor'da başkan Sancak, New Balance ile sözleşme imzalandığını açıkladı.

Amerikalı şirketin, Mavi-Lacivertli takım için 3 farklı renkte forma tasarlayacağı öğrenildi.. Bu renkler Mavi, Beyaz ve Siyah olacak.. Forma tanıtımının ise 30 Haziran'da yapılacağı belirtildi.

Başkan beyaz formayı instagram canlı yayınında gösterdi.


 

Yorumlar

Bırakın şu siyah forma aşkını gidin avrupada bizim renkdeki takımların formalarına bakın ne güzel formalari var siyah formada neymiş umarım bu yanlıştan vazgeçerler beyaz neysede siyah formada neyin nesi mavi olsunda nasıl olursa olsun
siyah forma kesinlikle olmalı. efsane tasarim olmuş. kesinlikle 3 adet çıkar çıkmaz alacam.
Her takım kendi renkleri olmayan alternatif 1 renk seçmek zorunda 3 ayrı forma yapmak zorunda 1 tane Klasik forma 1 beyaz forma 1 tane alternatif renk forma kullanmalı. Bu sene siyah forma seçilmiş olabilir saygı duyulmalı. Barca ( Mor - Pembe yaptı mesela )
desenli bir forma olsaydı çok güzel olurdu.mesela şimşek desenli
Bizim renklerimiz mavi lacivert siyah asla olmamalı koyu renk forma giyilecekse lacivert giyilir
80 yıllık kulüple çocuk oyuncağı gibi oynamayın, Renkler Mavi ve Lacivert. Bugün renk değiştiren , yarın Arma da değitirir. Zaten Demiryolu işçilerinin takımı olmaktan çıkmışız. Bgidişle 2 seneye kalmaz ADS ismide değişir. Sonra da kendi kendimize kim olduğumuzu sorgular , canı-cananı elinden alınan aşıklar gibi feryat figan ağlarız....Benden demesi !!!
Demirspor'un rengi Mavi-Laciverttir, nokta.
İllaki kendi renkleri dışında bir renk seçilecekse beyaz olsun insanın içini açar siyah renk insanın içini karartır kimse siyah forma almaz
Çok güzel formalar bulunmalı. Demirspor'a yakışır olmalı. Şimşek desenli, çubuklu formalar.zaman,zaman mavi ağırlıklı. Zamanla lâcivert ağırlıklı.zaten demirspor arması ve renkleri çok güzel.
Çubuklu olmalı öncelikle, bu tartışılmaz. Diğerleri üzerinde oynanabilir problem değil.
Heyecanla yeni formaları bekliyordum.ciktigi ilk gün gidip alacaktim.fakat başkanın açıklamasından çubuklu forma olmayacağını anladim.umarim oyle.olmaz.cubuklu forma bizim klasigimizdir. Ne yazıktır çubuklu olmazsa forma almayacam. Bu demek değil ki takima katkım olmayacak.baska ürünler alirim ama forma almam çubuklu olmazsa.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor