Yabancılar hazırlanacak

Adana Demirspor ulusal maçlar nedeniyle lige verilen bir hafta arayı iyi değerlendirmek istiyor.

Sakatlıkları nedeniyle uzun zamandır takımdan ayrı kalan Traore, Resul, Kosecki gibi oyuncuların iyileşmesi ve Aosman, Leagar ve Stokes gibi oyuncularımızın da form tutması bekleniyor. Özellikle gol yollarında çektiğimiz sıkıntıların forvet oynayan yabacı oyuncularımızın takıma girmesi ile giderilmesi bekleniliyor.

10 günlük çalışma programının ardından Uğur Hoca tarafından özel bir ilgi ile takıma girmeye çalışacak futbolcularımızdan, önümüzdeki zorlu haftalarda taraftarlarımızın beklentisi çok fazla.

Yorumlar

uğur hoca kimden akıl alıyorsa yabancı düşmanlığı yapıyor, traore kesin ilk 11 de oynamalı
yabancılar çöp . oyun içerisinde kişisel becerisi olan oyuncu göremiyorum. yabancılar mevcut kadroya +++ koyamasada değişenin olmayacağını net bir şekilde söylüyorum.
yabancılar çöp demiş futbol cahili. 2-3 hafta sonra bağırır kosecki resuuuul stokes diye. siz taraftar değil kösteksiniz. en büyük düşman da sizsiniz. yeter!
Bir kazaya uğradık deyip önümüzdeki maçları beklemekten başka çare yok üzgünüz kirginiz ofkeliyiz ama olmusla olmuse çare yok maalesef bu hafta FB ile birlikte Bayern Münih ve m.city de beklenmeyen şekilde mağlup oldular tuhaf Bir haftaydi. İnşallah Bizim için son kötü hafta olmustur
Stokes Samet Ali nin yerine resull semihin yerine traorede tevfik in yerine ban başka bir takım yapar bizi.
yav kardaşım iyileşiyorlar hemen geri sakatlanıyorlar bu kadar nazik olunmaz ki gözü olanın gözü çıksın beter olsunlar
Gunaydin
Resul çöp beyler ondan bişey beklemeyin, stokes ve gladky çok ağır samed de agır . geri kalanlara bakıyoruz berk volkan kosecki çok hızlı oyuncular. tam poteye göreler, bknz. burak çalık pote ikilisi neler yapmıştı. süratli bir forvet , 1 sağ bek, 1 de orta saha lazım
Yabancılar transfer edilmeden fiziki durumları, süreklilikleri, sağlık durumları, teknik becerileri, son durumlarının yeterince araştırılmadıği, dersin iyi çalışılmadıği, çıplak gözle izlenmediği, tavsiye ve telkinle alındığı ortada. Son 2 sezonda 20 yabancı topçuya 50 milyon lira para verilmiş. Sadece taraftaŕımızın büyük arzusuyla transfer edilen Pote biraz verimli olmuştur. Bunun haricinde gelen yabancılar Demirspor'umuza yabancı kalmıştır. Diyelim ki 150 milyon lira cirolu bir fabrikanın patronu Murat Sancak, genel müdür veya menejeri Metin Korkmaza fabrikanın tüm kilit pozisyonlarına finans, satın alma,üretim, ihracat, pazarlama bölümlerine çok büyük meblağlarla(50 milyon tl bütçe)tecrübeli, donanımlı şef, kurtarıcı pozisyonunda personel alım yetkisini veriyor. Daha sonra menejer Metin Korkmazın işe aldığı personelin maliyetleri, maaşları çok yüksek diyelim, fakat bu personel işe gelmiyor, sürekli mazereti var hasta veya uzun zamandır çalışmadığı için yaptığı işi unutmuş, işe gelen de işin ciddiyetinin farkında değil, sorumluluk almıyor, umursamıyor, mental ve fizikman çökmüş. Bu fabrika böyle kötü bir personel kadrosuyla çalışabilir mi, üretebilir mi, satabilir mi, yaşayabilir mi??? Batar ! Fabrika sahibinin ilk olarak genel müdürü yani menejerini kapının önüne koyması gerekmektedir. Eğer sorumlu kişinin işine son vermezse, fabrika zarar etmeye ve batmaya mahkumdur. Bu yazıyı 30 yıllık işletme tecrübeme dayanarak yazıyorum.
Traore orta sahaya donmeli. Koseckinin bacagi kopmadiysa ilk 11 oynamali. Levnt Aycicek orta sahada dikine oynuyor korkak degil ayni oyunu ben Sinandan da bekliyordum ama Sinan henüz özguvenini toplayamadi. Forvet olayindan ziyade bizim geçiş oyununu duzgun oynamamiz gerekiyor al ver al ver artık bıktırıyor şu topu Allah rızası için biri dikine oynasın yan pas sadece vakit kaybıdır.
yabancı çöp demiş senin rumuzunda yabancı o zaman sende çöpsün ortalıgı karıştırmayın bir maglubiyetle idam etiniz kulubü hocayı başkanı futbolcuları sizler ads düşmanlarısınız renginizi beli etiniz gerçek ads li en zor gününde destek olandır evet bir kaza yaptık telafisi vardır yeterki birlik beraberlik içinde olalım kulübümüze hocamıza futbolcumuza başkanımıza tam destek verelim kerçek ads li takımının yanında dur güzel günler yakın diyorum.
Ercan albay takımın başına gelmeli. Ercan aslankeser sportif direktörlüğe gelmeli. Başarılı olmuş bu takımda emeği olan insanlar ancak bizi düzlüğe çıkarır .
Yabancılar ne ki hazır hale getirilsin.troure birazda kosecki geri kalanını kaldır at.bunlardan bir cacık olmaz.ama bunlarda bu futbolcuların zerre kadar suçu yok.suç bunları getirende ve getirenede göz yumanlara.zaten geçen seneden elimizde kalan fiyaskolar anderson gladky ve legear varken ve bunların kesinlikle gönderilmesi gerekirken buda yetmezmiş gibi yeni kazmalar aosman nermin hodziç ve hazır olmayan stokes getirildi.bu toplam 6 futbolcu boş yere kadroyu işgal ediyor.birde bunlara düz futbolcu tevfik,top kullanma özürlü erdal öztürk gol kaçırmada saç baş yolduran golcü samet ali yide sayarsan çok gereksiz toplam 9 futbolcu var.eee bu kadro nasıl başarılı olsun.morinho gelse takım yine boş.herzaman dediğim gibi taraftarlardan başka şampiyonluk isteyen yok.herkes birşeylerin derdinde ve olanda tarsftarlara oluyor.
Aynen katiliyorum Menemene yenilen takim şampiyon falan olamaz kahveden 11 adamla menemene yenilmem adamlar bile sasirdi kazandiklarina menemenin bir daha mac kazanacaginida sanmiyorum gecen yilki Elazig gibi
bu yabancılar çöpse alanlara ve aldıranlara hesabı sorulmalı,çöp değilse hoca neden oynatmıyorsun bunları
Abi komedisiniz ya ; Traore dışında hepsi gönderilebilir, hiçbirinden bir cacık olmaz.. Gladky , Leager neden kaldı anlayan var mı ? Kosecki zaten iyileşemeden geldi ? Aosman tam kazma.. Bir yabancı düşünün ki bu kadar futbocu varken en problemli bulundu(Stokes). Raosul da esas yeri olan liberoda ve devşirme stoperde de ihtiyaç olmadığına göre..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor