Volkan Şen ve Chedjou arkadaşlarını yalnız bırakmadı!

Adana Demirspor kaptanı Volkan Şen ve yeni transfer Chedjou Ankara'da takım arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Mavi-Lacivertli takımda sakatlığı sebebiyle henüz lisansı çıkarılmayan ve Ankaraspor maçı kadrosuna yer almayan Volkan Şen ve yeni transfer Chedjou Ankara'da maçı tribünden takip etti. 

Kaptan Volkan Şen ve Chedjou maç öncesi arkadaşlarına başarı dileğinde bulunurken, maçı da heyecanla takip ettiler.

Yorumlar

Kim gidecek arkadaş, kadro yerli olarakta yabancı olarakta şişti.Daha volkanın lisansı çıkmadı, chedjou geldi.Daha ümit özat 1 2 transfer daha yaparız diyor.Bence ümit hocanın şansı, elindeki kadronun bireysel yetenekleri. Özellikle mehmet akyüz gerçekten bu ligin üstünde oynuyor bu yaşına rağmen.Bu arada izlemeyenlere altay maçını izlemelerini tavsiye ederim, gerçekten makine gibi takım olmuşlar.Altay bizim için ciddi rakip ve şu an oynadıkları futbol bizim takımdan daha iyi.
Biz çıkamayız zaten ;)
Rakip Eses yalnız onu da göz önüne almak lazım
Milli takım maç arası bize yarar inşallah her şey yolunda gidecek o sene bu sene olacak.
Takıma abilik yapacak saha içinde biri gerekli. Volkan bu takıma çok lazım. Saha içerisinde oyuncuları ateşleyecek, yönlendirecek, abilik yapacak biri mutlaka gerek. Yani volkan mutlaka takımda saha içinde olmalı.
Bu sene zor gibi aslında bu lig daha düşük kalitede geçen yılın tkm daha kaliteli ydi şimdi maç seyrediyorum hiç zevk almiyorum Altay maçı hariç bu sene zor bu hocayla zor korkak futbol bize yakışmıyor.
Altay Giresun Samsun .. turgeyler de sürpriz yaparsa şaşırmayın
Oyuncular kaltelerine göre oynarlarsa bizim rakibimiz yok eskişehirde bisey yok zaten bırak atsınlar altayı cok buyutme gözünde babaları ADANADEMİR
Nen hoca oldam kosesci.m.uslu gibi adamlara malzeme taşıtmam hocam hemďerinsin seviyorum fakat yanlışları gör bu takımı hrycan veren atak oynayan tk yao.yoksa kaybedersin tevsiyem sana
ne diyon la sen?
Volkan şen çok acilen yerini almalı veya onun ayarında bir abilik yapacak orta dahayı kontrol edebilecek tecrübeli topcu gerekiyor
Çok tecrübeli stoper alındı, Volkanda düzelecek takima katılacak. Erkan Zengin de takima kazandirilirsa çok güzel olur .
Çimlere. Bakalım. Sadece. Bakmayalım. Sulayalım. Kurumasın. Tarla. Ğibi
Koseckiyi eleştiren futboldan anlamıyor demektir.ankara maçında dikkatle takip ettim ileri geri koşuyor nasıl bir ciğeri var.masallah defansa yardıma geliyor bi bakıyorsun gol pozisyonuna girmiş. Top çalmış gol geldi gol kaçırır olur doğada kaçırıyor. Kosecki takimi bence 12 kisi oynatıyor pres pres.koseckiyi inşallah göndermezler.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor