Vergi borcu Montella yüzünden oldu

4.3 milyon Euro vergi borcu Montella yüzünden oldu. Hak ediyor muydu, hak ediyordu. Mali olarak zorladı ama meyvesini gördük. Bugün A Milli Takım'da görev alıyor. Biz de bulduk keşfettik. Hocayı Türk futboluna kazandırdık.

"Bana maç sattın diyen adam karşımda olsa alnına sıkarım"

Bana maç sattın diyen adam karşımda olsa alnına sıkarım. Ben şerefi ve namusu için yaşayan bir adamım. Hiçbir kulüp başkanı bana "Şu maçı satın, bu maça ihtiyacımız var" imasında bile bulunamaz. Eğer maç satsaydım, Fenerbahçe'ye maç satardım. İki sezondur Fenerbahçe’ye darbeyi vuran biziz. Yok öyle bir şey. Herkes haddini bilsin.

Yorumlar

Montella ya ve Başkana tşk ederim, lakin lige yeni çıkmıştık o kadar açılmaya gerek yoktu..Ligde tutunmaya çalışan bir kadro da yeterli olurdu .. Neyse ...olan olmuş..Bence Av. Konferans da gurupları kalsaydık durum farklı olurdu ..hem vitrinde olacaktık, hem de satış olacaktı bazı futbolcuların.. bence Dönüm noktası 3, 2 Mil€ gelir den oldu Adana Demirspor...Şimdi hem.borc içindeyiz ve Transfer yasağı var , kolay değil.. ama mümkün olup ligde kalınabilir.. Güzel bir sezon dilerim..Her kim gelirse gelsin , yönetime ve TD ..
Helal sana Sancak Başkan
Bu da yorumsuz(:
helal sana başkan
kardeşim koskoca demırspor başkanının sohbet odalarında ne işi var sen başkansın bıraz agır ol
boş boş konuşan gavezelere canını sıkma başkanım onlar ads düşmanıdır.
başkanımız ya hesap bilmiyor yada güzel atıyor montella yüzünden dörtmiyonun yuronun üzerinde vergi borcumuz oldu diyor ya sen montellaya yirmi milyon yuromu verdin ben 150 milyon yuro koydum diyor hesap bilmediği buradan belli daha sezonun başında bu kulubün aylık gideri yetmiş milyon tl diyordu o doğruysa senelik gider 24 milyon yuro yapar ama başkan 150 milyon yuroluk bir büyçenin türkiyede hiçbir kulupte olmadığını bilmiyor galiba elinde bastonla oynayan topçulara yıllık beşer milyon yuro verdinse onu bilmem ama oturup adam gibi hesap yaparsak sallparti gittiğiniz belli başkan seni birileri yiyor sende bize masal anlatıyorsun senin dediğin paralarla milet barselonayı idare ediyor git sor bkaalım sivas hatay kaç paraya idare edilmiş kasımpaşa kayseri spor gaziantep senin dediklerin doğruysa zate demir bu sene batmasada batmış sayılır ama geçen yıl olanlar mileti tiksindirdi heves şevk kalmadı daha demirin maçlarına değil gitmek açıp seyretmek bile ist emiyorum
birde demirspor eskiden adam gibi admaları bulup alıyordu kendinde duyuluyordu poteler lavallar bu kulube beleş geldiler şimdi gidip milletin emeklilerini topluyor demirspor yıllardır demirsporu takip ediyorum bundan önceki yönetimlerdede ya allah için aillahtan korkunuz yoksa kuldan utanınn adanda birtane top oynamayı bilen çocuk yokmu takıma alt yapıdan bir tane göstermelik çocuk alın sonrada çıkmışsınız kulup idare ediyorlarmış sizin idare ettiğiniz kulup değil ne olduğunuda artık herkes biliyor daha demirspor düzlüğe çıkmaz bunu unutun arkadaşlar şöyle bişe olur bir iki yıl içmnde tamamen adananın gençlerinden kurulu bir takıma ulaşırsın onuda birkaç yıl oynatırsın satmadan belki öyle bir şans oda çok zor
Maç satmak cok ağır bir suçlama. Hiç bir onurlu kulüp böyle bir şey yapmaz. Adana demirspor da yapmaz yapmamıştır. Selamlar Adana demirspor ve tüm camiamıza.
Montella bize borç yapın dememiştir. O zaman durmadan borç yapalım. Birilerini suçlayalım. Olan kulübe oluyor. Kimseye bir şey olmuyor. Lütfen iyi bir planlama ve harcama yapalım.
montella muhasebeciymis de eksik mi yatirmis vergiyi

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor