Vali, stadı inceledi

Vali Mahmut Demirtaş, her geçen gün gelişip büyüyen Sarıçam İlçesi’nde yapımı devam eden  33 bin seyirci kapasiteli Adana Şehir Stadyumu’nun geldiği aşamayı yerinde inceledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ın da hazır bulunduğu incelemeleri sırasında, stadyumda yapılan son çalışmaları inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, yeni stadın hizmete girmesiyle birlikte kentin 50 yıllık tesis sorunun giderilmiş olacağına dikkat çekti. İncelemeleri sırasında, Sarıçam ilçesinde 102 dönüm arazi üzerine ileri teknoloji ve bir çok sosyal donatıyla inşa edilen UEFA standartlarındaki stadyumun tamamlanıp, hizmete girmesiyle birlikte Adana’nın yanı sıra bölge ve ülke sporuna çok önemli katkı sağlanacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, yetkililerden, eksikliklerin bir an önce ve titizlikle tamamlanmasını istedi.

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Şehir Stadyumu’nun yapımından dolayı devlet ve hükümet yetkilileri başta olmak üzere emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Yorumlar

Ormanları yakıyorsun, ağaçları kesiyorsun, kamu arazilerini yandaşlarına, Rizeli hemşehrilerine yediriyorsun. Gökdelenleri, beton yığınlarıni dikiyorsun sonra ihanet ettik diyorsun. Yeni statları dikiyorsun ama altyapıya bakmıyorsun, olimpiyatlarda dökülüyoruz, devşirmeler yarışıyor ayyıldızla. Demirspor kulübü belediyenin siyasi malzemesi olmuş, dilenci durumunda kutsal arma. Proje, plan olmadıkça stat yapılsa ne olur??? Proje var mı ???
ulan milletin yeni stadları eskidi siz hala adanaya stad yaptıracaksınız.gençlik hizmetleri spor bilmem neyi. bu stadı neye malzeme ederseniz edin.yinede yaşasın demokrasi yaşasın atatürk. varolsun şanlı adanam. anlayan anladı..yayınlayacağınızı sanmıyorum ama ya göl maya tutarsa misali yinede yazıyorum..
Iyi guzelde hep ayni sozler hep ayni bilgiler.birgunde bitti acikdi deyin.trabzonda denizi doldurup yaptiginis stad ne bilim antepdeki stad hep bizimkinden sonra baslayan stadlar ve acilali iki sene oldu.mersjndeki stadi bjr senede bitirdinjs.ulan bu adanadaki her hizmet hepmi yavas olur.alti aydir hizli tren icin yapilan ust gecit bitmedi uc ayda biter deniliyordu.denizli alt gecidi yedi yil surdu alt yarafi dandik alt gecit.stadta bunlar gibi oldu.
Yeni Stadın adı 5 Ocak veya Atatürk stadı olsun. Diğer şehirlerde yapılan tuzaklara Adana düşmesin. Samsun, Beşiktaş, Bursa, Mersin, Antalya, Trabzon, Konya, Kayseri, Urfa, Gaziantep. Bu şehirlerdeki startlarda hep Kurtuluş mücadelesinin ve Cumhuriyet in sembol isimleri, kurtuluş günleri veya Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ün ismi olurdu. Şimdiki yeni statlardan bu güzel isimleri silerek bize Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, devrimlerini, Cumhuriyeti unutturmaya çalışıyorlar, yanılıyorlar. Bu kirli tezgah Adana da tutmaz.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor