"Üzücü bir performans sergiledik"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında konuk oldukları Kasımpaşa'ya 4-0 yenildikleri için üzgün olduklarını dile getirdi.

Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan İtalyan teknik adam, "Karşılaşmada istediğimiz performansı sergileyemedik. Kırmızı karttan sonra oyun farklı bir yere gitti. Risk almaya çalıştık. Üzücü bir performans sergiledik. Sezon başında bu noktalara geleceğimizi kimse düşünmezdi. Ancak buraya kadar geldik. Hızlı bir şekilde toparlanıp istediğimiz hedefe ulaşmaya çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Süper Lig'in 34. haftasında lider Trabzonspor ile yapacakları maça ilişkin konuşan Montella, "Bu maçtaki performansımızın tam tersini göstermemiz lazım. O maça iyi motive olacağız. İyi bir performans yetmeyecek. Daha fazlasına da ihtiyacımız olacak." diye konuştu.

Yorumlar

Herzmn yanındayız sinyor,senlik birşey yok .
Sn.Montella..İsmail Kartal hocayı örnek alın ve lütfen bildiğinizi okuyun..Bakın FB'de dünya yıldızları nasıl kapı dışına konuldu ve başarı geldi..Kasımpaşa'ya karşı Belhanda-Balotellı ile başlamak intihardı..Bunu 50 yıldır futbol izleyen ben ve herkes siz hariç görüyor..Üst akılı boşverin..Allahtan 8-10 luk olmadık..Ayıptır gerçekten..Balotellı-Belhanda-Akintola,jOVİÇ..bUNLAR sizin oynatmak istediğiniz oyuncular olamaz,olmamalı..Nokta...
Senin yerinde olsam istifayı basar giderim durmam burada hocam senin emeğine yazık edenler var burada bu takım taraftarı çok çile çekti bizim süper lig serüveni buraya kadar dua etsinler mersin gibi olmayalım bu takım hangi amaçla kullanılıyor herkes iyi biliyor havada uçan kuş bile biliyor neden ads neyse kendi adıma söyleyim gözüm açık gitmeyecek süper lig gördüm sonunda ama sonu hüsran olmaz inşallah korkum bu yönde...
Doğruyu yazmak bu forumda dıslıke ile ödüllendiriliyor..Tamamına katılıyorum..Ben Montella'nın seneye kalacağına da hiç inanmıyorum...Montella gibi hoca,olmadık yerlerde penaltı yaptıran,topu kaptırıp adamı kovalamayan/kovalayamayan oyuncuyu 11'e yazmaz..Belhanda futbolu bıraksa da,ADS değil futbol alemi kurtulsa..
Bazan böyle yol kazası olur. Sana ve takıma güveniyoruz hocam.. Sağlık olsun.. Balotelli'nin kırmızısı yanlıştı. Sarı kart yeterdi.
Ne yapması lazımdı,sallanan kırık ayağı mı görmemiz lazımdı arkadaşım??..Taraftarlıktan önce insani duygularınızı geliştirin,dünyanın buna ihtiyacı var....

Yeni yorum ekle