Ümraniye ile ilk 6 maçı

Spor Toto 1. Ligin bugün oynanan karşılaşmalarında play-off hattında rakiplerimiz olan Altınordu ve Gazişehir önemli puanlar kaybettiler.

Spor Toto 1. Ligin bugün oynanan karşılaşmalarında Altınordu Ankara’da oynanan maçta rakibi Elazığ’a 2-1 yenilirken Gazişehir’de deplasmanda Altay ile 1-1 berabere kaldı. Hafta içi play-off hattındaki rakiplerimiz Ümraniye ve Hatayspor da berabere kalmışlardı. Böylece başta Osmanlıspor olmak üzere play-off hattındaki tüm rakiplerimiz puan kaybettiler.

Play-off hattında bulunan Ümraniye 46, Altınordu 45 puanda kalmış oldular. Perşembe günü oynanacak olan Ümraniye maçını kazanmamız durumunda puanımız 47 olacak ve kendimizi 6. olarak play-off hattında bulacağız.

Yorumlar

4 hafta adanada oynayacağız bu avantajı değerlendiririz umarım
birlik beraberlik ve kenetlenme vakti şu anda.takım play off potasında tamamlarsa ligi yüksek ihtimalle çıkar.her maç stadı doldurup itici güç olmak gerekiyor.
perşembe 19.00 da satılmadık tek bilet kalmasın yırtınırcasına sevdasını haykıran tek gırtlak kalmasın. Parçalanırcasına çırpınan tek el kalmasın. Haydi emekçiler emekçilerin halkın adananın takımı sevdamızı büyütmeye 5 Ocak stadına!!!!!!!
adanada olsam kesin giderdim maça. mardinden beınsport dan takipteyim

Yeni yorum ekle