Ümit Özat'tan transfer açıklaması

Adana Demirspor yeni sezon hazırlıklarına Adana'da devam ediyor. Cuma gününe kadar tesislerde çalışacak Mavi-Lacivertli takım Pazar günü 2.kamp dönemi için Bolu'ya hareket edecek. Teknik direktör Ümit Özat yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu.

Bolu'ya giderken iskelet kadroyu açıklayacaklarını belirten Teknik direktör Ümit Özat, "Yola devam edeceğimiz oyuncularımız ve yolumuzu ayıracaklarımız var bu durumu da kendilerine ileteceğiz. Şu an için bir sıkıntımız yok, hazırlıklarımız gayet iyi gidiyor. 26-28 kişiyle Bolu kampına katılmayı düşünüyoruz. Çünkü orada 6'ya yakın hazırlık maçı oynayacağız. Herkesi görmek istiyorum. Bakalım Cuma günü öğleden sonra kalacak ve gidecekler netleşir." ifadelerini kullandı.

"Transfer çalışmalarımız devam ediyor"

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Özat, "Transferlerle ilgili istediğim bölgeleri söyledim. Başkan takip ediyor. Oyuncuları bize öneriyorlar. Bizde bize önerilen futbolcuları seçiyoruz. 1. alternatif, 2. alternatif vs.. beğendiklerimizi söylüyoruz zaten. Forvet için transfer çalışmalarımız devam ediyor. Transfer etmek için uğraştığımız oyuncular var bazı zamanlarda tıkanıyoruz. Ne zamana denk gelir? Yerli mi olur yabancı mı olur? Yabancı olursa 13 yabancımız oluyor. Bunun kararını vereceğiz. Yolumuzu ayıracağımız futbolcular olacak.
Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Aramıza katılanlar da olabilir, ayrılanlar da olabilir." dedi.

"Hakan Arıkan gündemimizde yok, Martins sağlıklı bir transfer değil"

Medyada ismi geçen Hakan Arıkan ve Martins için de açıklamalarda bulunan Özat, "Kaleci Hakan Arıkan ismini düşünmediğimi başkana ilettim. Geçen sezon Kurtuluş'tan pek faydalanamadık. Bölgeler için bir şey söylemek istemiyorum ama transferlerimiz olacak. Örneğin 14 aydır oynamamış Martins ismi önüme geldi. Bu transfer çok sağlıklı bir karar olmaz." dedi.

Yorumlar

Çok transfere gerek olduğunu düşünmüyorum. En önemli yer tabi ki Santrafor . Hatta 2 santrafor lazım. Sol bek alınabilir belki. Orhan Taşdelen + Sezer Özmen ( Eski fomunu yakalarsa ) + Hatta Tanju Kayhan ( sakatlığını atlatmış ise ) Alternatifler var. Stoperde Çok oyuncu var. Mitroviç ve İsmail Konuk gönderilebilir.Yabancıda LEgear gidebilir. İlk defa takımı koruduk ve toplama takım olmayacağız . Başarılar ADS.
Ya Allahınını seversen golcü gelirse 13 yabancı olacak demişsin peki daha nediye gladky, legear, mitroviç, andersonu tutuyorsun gönderin gitsinler Bunlardan bir halt olmaz.bence öncekilerden hamidou trourenin dışındakilerden hiçbirinden bir halt olmaz ancak birkaç tanesi yedek olabilir.
yabancılar iyi ve düzenli para aldıkları kulupten daha iyi bir teklif gelmez ise niye gitsin...yada bu adamı al üzerine para verelim demeniz lazım..bu işler öyle kolay çözülecek konular değil...ayrıca gönderin gitsin ne demek ? anderson yıllık 1 milyon tl kazanıyordur en az... kim verecek parasını sözleşme bitmeden...akıllı mantıklı düşünelim...saati 3 tl ye internet cafeye oturup 3milyon tl lik ahkam kesmeyelim..bilinçli taraftar olalım..bu işleride bilenlere bırakalım..imkanı olan için .kongreye üye ol aidatını öde oyunu kullan,kombineni al,lisanslı ürün al ,stadda takımını destekle taraftarlık budur..gerisi laf kalabalığı...
Nabil Ghilas ( Göztepe ) takımından ayrılmış. Forvet için iyi bir hamle olabilir.
Muhtemelen gidecek oyuncularin cogu yabancilar olur.cuma gunu bakacaz artik.
Gladky legar anderson kesin gönderin hiç faydası yok bence.mustafa pektemek alınabilirse olur muğdat olur cuk oturur
Sağlam bir Sezer Özmen bu takımda banko sol bek oynar sakatlandığı sezon sol bek olarak mükemmel maçlar çıkartmıştı.
Çaykur Rizespor dan sol bek Mehmet Uslu hayırlı olsun çok iyi transfer .
Brezilya da plajda yatan göbek bağlayan Anderson'a 500.000 € senelik verdik, sonra 10 kilo vermesini bekledik, sonra form tutmasını bekledik. Şimdi ne olacak ???

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor