Ümit Hoca böyle istedi! 0-0

TFF 1. Lig'in ikinci hafta mücadelesinde Boluspor ile Adana Demirspor golsüz berabere kaldı.

TFF 1. Lig'in ikinci hafta mücadelesinde Boluspor ile Adana Demirspor golsüz berabere kaldı.

Her iki takım da Kırıkkale'de eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut için sahaya siyah pankartla çıktı. Karşılaşma 1 dakika geç başladı.

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Ramazan Keleş, Selahattin Altay, Cemil Tunç

Boluspor: Sabri Can, İsmail Konuk, Cumali Bişi, Poepon, Bilal Kısa (Dk. 86 Batuhan Altıntaş), Mustafa Eskihellaç (Dk. 67 Gökhan Sazdağı), Seth, Dodo, Mutlu Güler, Ümit Kurt, Mustafa Durak (Dk. 79 Shukurov)

Adana Demirspor: Kurtuluş Yurt, Adil Demirbağ, Semih Güler, Traore (Dk. 30 Aosman), Vedat Bora, Tevfik Altındağ, Hakan Bilgiç, Emre Nefiz, Erdal Öztürk, Mehmet Uslu, Gladkyy (Dk. 46 Kosecki, Dk. 70 Volkan Şen)

Sarı kartlar: Dk. 24 Ümit Kurt, Dk. 90 1 Cumali Bişi (Boluspor), Dk. 23 Gladkyy, Dk. 82 Erdal Öztürk (Adana Demirspor)

Yorumlar

1- ilk yarı iyiydik ikinci yarı yoktuk. 2- sadece 2 yabancı ilk 11. Bütün yabancıları kullanıp sonuç alan Malatya’yı 3 yabancısı şampiyon yaptı 2 sene önce unutmayalım. 3- 1 puanda iyidir4- ilk 11 mizin çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum. 5- glakyy çıkmaması lazımdı. 6-az ve öz transfer yapmayı beceremiyoruz. Baba diyebileceğimiz oyuncu yok, eksik çok stoperler geriden oyun kuramıyor oyun kurucu ortasaha yok, vızır vızır kanat oyuncuları yok. Genede umut var ama. Bu takım düşmemeye oynar diyenlere katılmıyorum
Bu ucube sistemle galibiyet mi bekliyordun Ümit efendi çağdışı bir sistem 1*4*5*1 böyle bir sistemle galip gelemezsin Ümit efendi
Başlığı ne anlamda attığınızı merak ediyorum. Lütfen soru işareti olmayan ve net haber yapın.
Manşetle hoca gönderme devri geçti. Başka yok deneyin. Taraftar olarak takımdan ve hocadan memnunuz. Bu başlık derhal değiştirilmeli, yaptığınız hiç etik değil.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporBoluspor