Transferlerin ardındaki gerçekler

Adana Demirspor ligin en iddialı kurmaya devam ediyor.

Akşam saatlerinde Karabük’tan alınan kaleci Çağlar Şahin’in ardından yine Karabükspor’dan Hamidou Traore ile anlaştı. Daha önce Mitroviç, Murat Akın, Murat Duruer ve Berk Yıldız gibi oyuncuları da kadrosuna katan mavi-lacivertliler, sezona şimşek gibi girmeye hazırlanıyor.

Karabük’ten alınan Traore ve Çağlar Şahin’in yanı sıra genç futbolcu Tayyip için de girişimler devam ediyor. Bu üç futbolcu için Adana Demirspor, Kardemir Karabükspor’a 485 bin avro bonservis ödeyecek, Adana Demirspor ayrıca Karabük’ten 380 bin avro alacağı olan Traore’ye de bu parayı ödeyeceği bildiriliyor.

Karabükspor’un durumunun kötü olması nedeniyle bu futbolcuları satmak zorunda kaldığı ve Demirspor’dan alacağı paralarla transfer tahtasını açtırarak, Ocak ayına kadar bir nefes alacağı bildiriliyor. Karabükspor’un ayrıca üç genç oyuncunun başka bir klübe satışından Adana Demirspor’dan % 10 pay alacak.

Yorumlar

ads ye faydası çok başkanın şüphesiz, ama devir öyle bir devir olmuş ku karabük ün federasyona borcunu ödemek için sayın murat sancak elini taşın altına koyuyor, ads nin başkanlığında nasıl taşın altına elini koyduysa buda öyle kanımca, ama traore her takımda oynar, iyi oyuncu, ne olursa olsun ads bu sene şampiyon

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAkhisar