"Transferde herhangi bir arayışımız kalmadı"

Adana Demirspor teknik direktörü Ümit Özat yaptığı açıklamada transfer çalışmalarını bitirdiklerini belirtti.

Başarılı teknik adam yaptığı açıklamada , "Şuan transferde herhangi bir arayışımız kalmadı. Ekstrem bir oyuncu olur. Bütçemize de uyarsa düşünürüz. Direk isim vermek uygun olmaz. Takımlar kamptan sonra gönderecek oyuncuları açıklar. Ondan sonra bakacağız durumumuza." ifadelerini kullandı.

"Genç oyuncularımızı kiralık göndereceğiz"

Genç oyuncuları kiralık göndermek istediklerini belirten Özat, "Mustafa, Mehmet ve Erkam gibi çok değerli gençlerimiz var. Onları 1 sene alt lige kiralık verip, kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Olmaz ise de bu oyunculara şans vereceğiz. Ancak 30 maç oynayıp dönmeleri hem bizim için hem de onlar için daha iyi olur." dedi.

"VAR Sistemi 1.Lig'de de uygulanmalı"

1.Lig'de 1-2 puan ile şampiyon olan ve küme düşen takımların değiştiğini ifade eden Ümit Özat, "VAR sistemi kesinlikle 1.Lig'de uygulanmalı. Maliyeti ne kadarsa, TFF'nin bu sistemi uygulaması gerekiyor. Bu ligde 1-2 puan ile takımların kaderleri değişiyor. Adalet yerini bulsun." dedi.

"Demirspor'un çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum"

Alt yapıya büyük önem verdiklerini ve güzel çalışmaların yapıldığını belirten Özat, "Biz altyapıda inanılmaz bir planlama yapıyoruz. Alt yapının başında bir hocamız var. Sistemini oturttu. Zaten temelden iyi başlarsanız, yıkılmazsınız. Biz bunu yapmak istiyoruz. 2-3 sene içerisinde Adana Demirspor'un çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum." dedi.

Yorumlar

Direk süper lige..ordanda şampiyonlar ligi şampiyonluğa.....

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor