Transfer tahtası ne zaman açılacak?

Ara transferde takıma takviye yapılmasını isteyen Adana Demirspor taraftarı, transfer tahtasının ne zaman açılacağını merak ediyor.

SORUN NE ZAMAN GİDERİLECEK?

Ligin ilk yarısında bekleneni veremeyen ve özellikle ilk yarısının ikinci bölümünde aldığı sonuçlarla taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Adana Demirspor ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapabilmek için kadrosunu güçlendirmek istiyor. Ancak Mavi Lacivertlilerin transfer yapması transfer tahtasının açılmasına bağlı durumda.

SÖZ VERİLDİ YÖNETİM BEKLEMEDE

Adana Demirspor’un kadrosuna takviye yapabilmesi için federasyona 5 milyon 250 bin lira yatırması gerekiyor. Bu paranın  yatırılması durumunda Adana Demirspor anlaşmaya vardığı futbolcularla resmi sözleşme yapabilecek. Yönetim kurulunun Adana Valisi Mahmut Demirtaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile görüşmeleri olumlu geçmişti.

İKİ OYUNCU İLE ANLAŞILDI

Ancak verilen sözlere karşın transfer tahtasının açılması konusunda somut bir adım atılmadı. Buna karşın Adana Demirspor transferde Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’dan Kubilay Sönmez ve son olarak Kasımpaşa’da forma giyen Aydın Yılmaz ile anlaşmaya vardı ve bu futbolcular takımın Antalya kampına katıldı.

HAZIRLIK MAÇINDA FORMA GİYDİLER

Her iki futbolcu da önceki gün Bandırmaspor ile oynanan hazırlık maçında ilk 11’de sahaya çıktı. Kubilay Sönmez 90 dakika forma giyerken Aydın Yılmaz ikinci yarıda oyundan çıktı. Her iki oyuncu da 3-2 kaybedilen maçta çok fazla varlık gösteremedi. Transfer tahtasının açılmasıyla birlikte Adana Demirspor iki oyuncuyla daha anlaşmayı planlıyor.

Haber : Çukurova Press

Yorumlar

hayırlısı baklım bu takım pek de iyi gitmiyor amainşallah 2. yarıtoparlar
inşallah hocam hadi hayırlısı bakalım
aydın yılmaz ve kubilay gerçekten merak ediyorum bu adamları kim alıyor amaç ne bu takım kimlerin elinde ALLAHIM nedir bu çilemiz..işe yaramaz bir yönetim belediyenin eline bakan acizler topluluğu arkadaş paranız yok dilencilik yapacaktınız ne diye gelip seçime aday oldunuz şerefsizler

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor