Transfer tahtası hala açılmadı

Sezonun ikinci yarısı başladı, iki haftada geride kaldı. Adana Demirspor’da hala taraftarların beklediği transferler bir türlü gerçekleşmedi.

Ligin ilk yarısında takımın birçok bölgesinde hissedilen oyuncu eksikliğinin kapatılması ve kulübün yapacağı kampa katılması beklenilirken halen bu transferler gerçekleşmedi. Kulüp başkanı Sedat Sözlü’nün ifadeleri ile TFF’na borçların ödeneceği, futbolcu alacaklarının verileceği ve yeni yapılacak transferlere para bulunacağı ifade edilmişti.

Basında birçok futbolcunun adı geçerken, bazı futbolcuların Adana ‘ya geldikleri ifade edilirken, istenilen paranın henüz bulunamaması ve bu nedenle imzalanan öz sözleşmelerin henüz resmiyet kazanmadığı belirtiliyor.

Kulübe yakın bazı yetkililer, TFF’na ait bu borçların Cuma günü itibarı ile yatırılabileceği ve anlaşılan bazı futbolcular ile sözleşme imzalanarak Cumartesi günü oynanacak Denizli maçına lisanslarının yetiştirileceğini belirtiyorlar.

Hep birlikte bekleyip, göreceğiz.

Yorumlar

merhabalar arkadaşlar kampımızda prensipte anlaşılan oyuncu var mı , bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
1 aydır yapılmayan transfer son bi kaç günde yapılsa ne olacak atı alan üsküdarı geçti playoffta yalan oldu düşmesinn yeter istifa edecek yönetimm transfermii yapar kimse cebinden 5 kuruş harcamaz bu saateen snra acı ama gerçek şimşeğin şimşekten başka dostu yok şu siteye günde 50 defa giriyorumm bi defa güzel bi haber görmedim 1 aydır koskoca adana demirspor u ne halee düşürdülerr
Hergün yazıyorum arkadaş lar bu çapsız dan bir .... olmaz transferi unutun bu suntayıda açamaz nakitte bulamaz böyle ........ bir başkana bırak para vermeyi yağmurlu havada su vermem (durum çok vahim ) Allah yardımcımız olsun Engin hocamada Allah sabır versin
sedat sözlü kusura bakmada demirsporun başına gelen en kötü şeysin sayende sezon başı ve iknci yarı başında transfersiz sahaya çıktık tarihimizde 3 puan silindi itibarımız zedelendi , ben napim alanya ile final oynattıysan nasıl olduysa üstüste 3 penaltı kaçtı ?? bak rezillik hala devam ediyor bu açılamayan tahta neymiş ag çeliktenmidir nedir !!
tahta açılmaz engin hocada giderse paraşütsüz düşeriz net
Sozlu kardes allahin izniyle 9puan daha alalimda ligde kalalim sonra arkana bile bakma senden kimse ads lige cikarmani bklemiyo artik takimi dusurmede daha buyuk rezillik cikmasin.
Admin lütfen yorumuma müdahale de bulunma olduğu gibi yayınla
HERŞEYİNİZ YALAN...HABERADS YALAN YAZMAKTAN YORULMADINIZMI?
Senin gbi baskanin aqzimi bozucam az kaldi arkadas ya erkek deqilmisin olum acacaksan ac acmiycan acamiycam diyceksin burda taraftari kandirmiycaksin senden bir ...... olmaz sozlu abinide sevmezdim senin adanayi yediniz lan senin gbi baskan olmaz olsun yol al lan bu sehirden
bu haftada transfer olmadan maça çıkacağız belli oldu arkadaşlar.. Transfer tahtası açılacak oyuncularla anlaşılacak daha lisansları çıkarılacak ...
Taraftarın parasıyla kocaeliye şov yaparken iyimiydi...isterseniz kocaeli yönetimine söyleyelimde transfer tahtamızı açsınlar...bu tarsftarın sırtından reklam şov yaptınız şimdide bu taraftara bu eziyeti ve zulmü yaşatmaya hakkınız yok...bu taraftara borçlusunuz sayın sözlüler borcunuzu ödeyin transfer tahtasını gerekirse cebinizden yada kocaeliden taraftarin parasını geri isteyerek açın..taraftarları kimse aptal yerine koyamaz..
resimde bile telefonu ters tutuyor.her işi düzmece
şimdi degerli arkadaşlar şu bir gerçekki bu sedat abide para yok isimle bağışla falan bu işi götürüyor yani eskilerin tabiriyle ondan bundan borç alarak kulubü yönetiyorlar ee kimsede para bulmuyorsa o zaman bağışlar yardımlar falanla ayakta duruyor kişisel birkaç kişinin mücadelesi özellikle imam gazali hıradağı parasal mücadele edeiyor bir kişide o kadar parayı nerden bulacak nereye kadar bulacak yanlız o eski yöneticiler varya bu gün bu klübun bu durumda olmasının en baş sebepleridir gereksiz transferler yaparak takımı borçlandıranlaar lavalı nerdeyse bedava satanlarıda unutmamak lazım yani bu yönetime 20 milyon tl borç bırakıp gidip arkadanda gelirlere temlik koyup takımın elini kolunu bağlayanlar onlar kendilerini biliyorlar takımın bütün geliri bu adamların alacaklarına gidiyor ee ne kaldı hiç birşey hal böyle oluncada bu yönetim ancak mevcut futbolcuların parasını ödeyeebiliyor dolasıyla kızarken buna göre konuşalım bence parası olan talip olsun adamlar verelim diyor başkanlığı
Bide millet küfür ediyor diyor küfürü değilde en ağır hakareti hakediyorsun...1 aydır ha bu gün ha yarın karakterin yoksa bu kadar yalan söylersin...
sadece tebessüm ediyorum.Nasrettin hocaya alacaklısı gelmiş borcunu ödemesini istemiş,hocada bak bahçenin etrafına dikenli tel çektim deyince alacaklı eee demiş.Hocada buradan koyunlar geçecek yünlerini toplayıp satınca borcumu ödeyecegim demiş.Adamı gülme tutunca hoca 'köftehor peşin parayı duyunca nasıl da gülersin'demiş.İşte bende o adam gibi gülüyorum.
alayınız yalan.yalancı yönetim istifa
Arkadaşlar lütfen hakaret etmeyelim Başkanımıza. Sayın başkanım sizde açıklanmasının geldiğinizde borcumuz ne kadar Dı şimdi ne kadar bir aralar çıkıp borç ödüyoruz diyordunuz ne kadar ödediniz bunları açıklanmasınız.
sizin açtıracağınız tahtanın ta burdan bi defolup gitmediniz

Yeni yorum ekle