"Transfer çalışmalarımız sürüyor"

Bolu kampını tamamlayan Adana Demirspor lig hazırlıklarına Adana'da yeniden başladı.

Önceki akşam saatlerinde kendi tesislerinde toplanan mavi lacivertli takım kısa bir çalışma yaptı.Sakatlıkları devam eden Rassoul ve Tayyip antrenmanda yer almazken yeni transfer Volkan Şen çalışmada yer aldı.

Teknik Direktör Ümit Özat antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Lig hazırlıklarına Adana'da devam edeceklerini belirten Özat, "İlk hafta oynayacağımız Balıkesirspor karşılaşmasının hazırlıklarını Adana'da sürdüreceğiz. Cumartesi günü hazırlık maçı oynamayı planlıyoruz. Bolu'da iyi bir kamp dönemi geçirdik. Eksik bölgelere transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımımdaki bütün futbolcularıma güveniyorum. Taraftarımızdan ricam, lütfen bir daha ceza alıp bizi yalnız bırakmasınlar. Bu zorlu yolda onlara çok ihtiyacımız var" dedi.

Yorumlar

Hocam bu kadroylan ancak ilk 6 da yer alabilir.Emre nefis.Erdal .Vedat.Ahmet.Bu 4 Arkadaşlar malesef başa oynayacak kapasitesileri yetersiz mademki ilk 6 ya oynayacağız bu kişileri gönderip bizim altyapıdaki gençlerimize şans vermemiz lağzım.diye düşünüyorum.
Ya siz 50 tanede topçu alsanız yinede şampiyonluk için gerekli takımı kuramazsın.sende o kapasite başkandafa şampiyonluk için heves görünmüyor.olsaydı enbaşta menejeri ve ümit ozatı gönderirdi.çünkü hezaman dediğim gibi ihtiyaç olan mevkilere göre değil menejerlerin elindeki furbolcuları alınıyor..hazır topçu alsanız canınız çıkacak.gidecek topçular gitmedi.şampiyonluğa oynamaya niyeti olan takımın ,özellikle gelmesini istediğimiz buligin topçusu olan burak çalık ,gökhan alsan ve kerim avcıyla birlikte alınacak yabancılarında iyi olmasıyla şampiyonluk çok rahat gelirdi.ama nerdeee.zaten şampiyonluk ümit özatla gelmez.bakmayın siz geçen sezon bazı maçları tesadüfen aldığımıza .göreceksiniz geçen sezonki maç başı ortalama puanını bu sezon toplayamıcak ümir özat.
Beyler neden eleştiriyorsunuz? Aman ha.elestiri yok.hep alkış var. Başarısızlıkta olursa ahlar vahlar teşbih gibi dizilecek.aman ha başkanımızı kıstırmayalım.
ya gardasım lıg baslıyacak en guvendıgımız oyuncuların lısansı cıkmamıss kımler le oynuyacagızzz seyırcı yok oyun cu yok ..........................

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor