TFF'ndan skandal kararlar

Turkcell Birinci Ligi’nde son düzlüğe girildiğinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun tartışmaya açık hamleleri herkesin kafasını karıştırdı. İlk olarak Eskişehirspor teknik direktörü Yılmaz Vural’ın, ‘Federasyondan beni arayıp Eskişehirspor’a git, bu takım ligde kalmalı’ açıklamasına tepkiler dinmemişken; TFF Merkez Hakem Kurulu yine çok konuşulacak skandal bir adım daha attı.   

Kümede kalma mücadelesi veren takımları ilgilendiren Denizlispor – Çaykur Rizespor arasındaki kritik müsabakaya Federasyon Eskişehir’li hakem olan Suat Arslanboğa’yı atadı. Bu durum başta Denizlispor yönetimi ve camiası tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı. Şimdi herkes ligde kimin kümede kalıp kalmayacağına federasyon mu karar veriyor? Sorusunu akıllara getirdi. 

Haber: https://www.samsunhaber.com/samsunspor/tff-skandal-kararlarina-bir-yenisini-daha-ekledi-h34282.html

 

Yorumlar

Bizim maça onur karabaşın verilmesi de manidar
Federasyon değil artık, reis ne isterse o, olur...
Sanirim Denizliyi dusurecekler!
pes be pes tuuu allah belanızı versin bu ne be sizler ne yapıyorsunuz böylemi türk futbolu gelişecek denizlisporun yer.nde olsam herşeyi göze alır bu hakemle maça çıkmam düşmekte şereftir. hakemi değil federasyon mhk sını esefle kınıyorum. ads liler rahat olalım karabaş bu sefer havlayamayacak.
yahu herkes oynayıp hakemide yeneriz asarız keseriz diyorda kimle gardaş kimle ?? bizim kapasitemiz belli çapımız belli taraftar gazıyla naparsak yaparız oda ancak adana da mevcut opçularımız elinden geleni yapıor parasız takım b kadar puanı ii topladı valla yani diyeceğim bizim öle hakemide rakibide yenebilecek bir kadromuz yok
regis kardeş yağmasakta gürleyelim be çok görme azda olsa biraz gazımız var be bırakta onu sıkak be gardaş
Arkadaşlar herşey ortada.bu hükümet adanayı hiçbir zaman sevmedi,sevmeyecek uyanın artık!!sebebini siz de biliyorsunuz;biat yoksa,oy yoksa hiçbirşey yok!!ama şunu unutuyorlar adana insanı diz çökmez,adanademirspor ise halktır,mücadeledir,evine kıt kanaat ekmek götüren işçidir,esnaftır.ne yaparsanız yapın.adanalılar asla sizin tebaanız olmayacak!!!

Yeni yorum ekle