Tecrübeli Adana Demirspor

Mavi Şimşekler, 12 oyuncuyla kadrosunu takviye etti. Adana Demirspor’un aldığı bu isimlerden 6’sı 30 yaş ve üstünde. En yaşlısı 36’lık Gökhan.

Son yıllarda Süper Lig'in kıyısından dönen Adana Demirspor bu sefer işi şansı bırakmak istemiyor. Güney temsilcisi bu sebeple transferde tecrübeli isimlere yöneldi. Kalesini 30 yaşındaki Emilijus Zubas ile güçlendiren Mavi Şimşekler stopere de 32'lik Anıl Karaer'i transfer etti. Başakşehir'den gelen Gökhan İnler en yaşlı transfer oldu. 36 yaşındaki yıldız futbolcu, tecrübesiyle takımın en zorlandığı anlarda sorumluluk alabiliyor.

CHEDJOU GELDİ

Adana Demirspor, Gaziantep FK'dan 30 yaşındaki Kerim Avcı'yı da renklerine bağladı. Forvete Honved'den 33'lük Davide Lanzafame geldi. Güney temsilcisi savunmada bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Aurelien Chedjou'ya güvendi. 35 yaşındaki oyuncu da Mavi Şimşeklere katıldı. Chedjou Teknik direktör Ümit Özat, takımın tecrübelileriyle gençlerini bir potada eriterek en mükemmel takımı kurmaya çalışıyor. Herkesin ortak hedefi ise yıllardır kaçan Süper Lig trenini yakalamak.

Yorumlar

30 yaşından gün almış adamı kesinlikle almamak gerek
17-18 yaşında büyük yeteneği kimse elinde tıtamaz..artık avrupa kulupleri bile alt liglerden fıtbolcu alıyor..kaleci ve defans için yaş çok önemli değil..orta saha düşersede 5 fıtbolcu değiştirme hakkı var..yedeklerde kaliteli olduğuna göre prbl olmamalı..
Ya ümit hoca ikinci yarıdaki kadroyu neden ilk yarıda çıkarmadın.rakip yaşlı hayret birşey orta sahayı kalabalık tut rakibi yor işi bitir ama ilk yarı bizim orta saha yol geçen hanı gibiydi.yani hoca sana don kişot deseler yeridir.oyun anlayışın yok kadro istikrarın yok oyun okuman yok.adamların defsnları yaşlı yürüyerek ayağa top yapıp oynuyorlar. 10 numarasız oynuyorsun oyun kuracak adamın yok önde baskı yok.güya savunma öğretiyorsun takıma yediğimiz ilk goldeki durum neydi stoper topa vuramıyor rakip forvet vuruyor kaleci kurtarıyor tekrar vuruyor golü atıyor.macera arıyorsun golü yedik oyun yine aynıydı.takımın kimyasını bozmak için herşeyi yapıyorsun.inşaallah yeneriz de saçmalıklarından kurtuluruz.
Ümit birak git su takimi ümit rezil ümit yeter birak git
Ümit beyin açıklaması büyük ihtimalle şu şekilde olacak: Evet nasılsa hedef 4maçta 8puan o yüzden bu kaybedilen in pek önemi yok.
Hoca sende biraz şeref varsa gidersin
Ümit bey futbolu sadece oynamışsın. Futbolu öğrenme sende hiç yok. Lütfen bu takımı rahat bırak. İstifa et ve git.
Ümit ozat kal İzmir de gelme sakın gelme gelme.
Anlamadiğım taraftarla barışık olmayan bir ini sanki inat eder gibi tekrardan getirmek anlamak mümkün degil yıllar önce bursada Güvenç Kurtar takim liderken taraftarla barişik olmadiğindan istifa etmisti ümit hocanin taraftarla barışması zor görünuyor.Ne diyelim takim için ne hayirlisi ise 0 olsun
Yemişim tecrübenizi icraat kardeşim
bu iş senle olmuyor be ümit özat düş yakamızdan
ümit özatmı çıkıp oynuyacak tüm oyunculara şans verdi boşboş yorum yapılıyor oyuncular ruhsuzsa yapacak fazla bişey yok

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor