Tayyip Talha'nın talipleri artıyor!

Adana Demirspor'un genç ismi Tayyip Talha Sanuç'a Belçika Ligi ekiplerinden Oud-Heverlee Leuven ve Türkiye'den Beşiktaş'ın ilgilendiği iddia edildi.

Yerli stoper arayışlarını sürdüren Siyah-Beyazlılar, Adana Demirspor'dan Tayyip Talha Sanuç için bir kez daha harekete geçti. 22 yaşındaki savunmacı için oyuncu artı para teklifi yapılacak.

Beşiktaş, Adana Demirspor'dan Tayyip Talha Sanuç'u, Konyaspor'un tecrübeli stoperi Abdülkerim Bardakcı'yı Galatasaray'a kaptırdıktan sonra gündemine aldı. Haziran ayının başında 22 yaşındaki savunmacı için nabız yoklayan, ancak resmi bir adım atmayan Siyah-Beyazlılar, hafta içinde resmi girişimlere başlayacak.

TAYYİP TALHA SANUÇ İÇİN TEKLİF YAĞDI
Mavi-Şimşekler'de gösterdiği performansla dikkatleri çeken Tayyip Talha için Beşiktaş yönetiminin, takas artı para şeklinde teklif sunacağı belirtildi. 

Belçika Pro Lig takımlarından Oud-Heverlee Leuven de Tayyip Talha'nın peşinde... Belçika temsilcisi, 22 yaşındaki oyuncu için devre arasında Adana Demirspor'a 1.5 milyon euro ve sonraki satıştan pay teklif etmesine rağmen, kabul görmemişti. Leuven'in Adana Demirspor'un kapısını bu kez 2 milyon euro ile çaldığı belirtildi.

Gelen bilgilere göre; Fransa Ligue 1'den de bir takım Adana Demirspor'a Talha için resmi teklifte bulundu. Başkan Murat Sancak, oyuncunun transferine yeşil ışık yaktı ve takımlarla görüşmelere başladı.

(Akşam-Soner Kan)

Yorumlar

Keşke kaynak belirtseydiniz.. Unutmayın; emek, en yüce değerdir..
Zaten Samet ile beraber kulübe para kazandırabilecek 2.oyuncumuz..Muhtemelen BJK alacak ve 2 yıl sonra 6-7 milyona satacaktır..Nokta.
Daha çok tecrübe kazanması lazım. bu sene Simon deli resul ile birlikte defansta çok kritik hatalar yaptılar. Gitmesi bizim için daha faydalı olur düşüncesindeyim. Onun yerinde Resulun oynaması gerek. Yerinde oynamadığı için Resule bu yıl yazık oldu.
3 yerli kadroda olucak ondan sebeb tayyip talha kalmalı
Değerini bulan değerinin üstünde teklif gelen her oyuncu satılabilir asıl olan Demirspor un sapasağlam ayakta durması
bu sene satmayınnnnnn
Bu sezon 2 gol kendi kalesine yetenekli , iyi bir fiyat 2-2,5 Mil€ gidebilir..Türkiye de Türk futbolucusu diye piyasası var. Beşiktaş a gider gibi geliyor , Beşiktaş 500.000-1.000.000.€ teklif etmezse , transfer olur

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor