Taraftarlardan özür diliyorum

Adana Demirspor II. Başkanı İmam Gazali Hıradağı, Başkan Mehmet Gökoğlu'nun transfer politikalarının başarısız olduğunu belirterek, “Şu anda playoff'u konuşmalıydık, direkt çıkmayı konuşmalıydık. Süper Lig'i konuşmalıydık. Bunu başaramadığımız için, beceremediğimiz için ben tüm camiamızdan şahsım adına özür diliyorum” dedi. 

Aytaç Durak Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen İmam Gazali Hıradağı, 2017 2018 sezonu genel değerlendirmesini yaptı. Bu sene Mehmet Gökoğlu ile yönetimde 4. dönemi olduğunu belirten Hıradağı, “İlk iki dönemde daha başarılıydık. İlk yıl playoff oynadık. İkinci yıl playoff finali oynadık. Ama 3. ve 4. dönemde tabii başarılı olamadık. Adana Demirspor gibi köklü ve güçlü bir camia için ligde kalmak sevindirici olmamalı. Bu sene Adana Demirspor maalesef ligde kalmayı başarabildi. Buna da ağlayacağımız, üzüleceğimiz yerde sevinir durumdayız. Bunun için öncelikle taraftarımızdan ben şahsım adına özür diliyorum. Yani biz Adana Demirspor’u bu duruma getirmemeliydik. Şu anda playoff'u konuşmalıydık, direkt çıkmayı konuşmalıydık. Süper Lig'i konuşmalıydık. Bunu başaramadığımız için, beceremediğimiz için ben tüm camiamızdan şahsım adına özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Demirspor’a faydası olacaksa hakkımı helal ediyorum
Yönetim ile kendisine hakaret ve küfür edenlere de değinen Hıradağı, “Burada yönetici arkadaşlar çok fazla küfüre maruz kalıyorlar. Özellikle şahsım adına söylüyorum. Bana hakaret edenlere, küfür edenlere ben Demirspor’a faydası olacaksa hakkımı helal ediyorum. Yani taraftarın tabii ki bilgi alma hakkı var, tabii ki sorgulama hakkı var. Sonuçta ben de bir taraftarım. Yarın burada görevim bitecek ben de öbür tarafa geçeceğim. Ama buradaki yöneticilere ve şahsıma yapılan küfür ve hakaretlerle alakalı diyorum ki eğer Adana Demirspor’un faydasına ise tamamına hakkımı helal ediyorum. Ama ben rica ediyorum. Herkesin bir şahsiyeti var, ailesi var, çoluğu çocuğu var. Lütfen kimse kimseye hakaret etmesin. Ben böyle arzu ediyorum” şeklinde konuştu.

Transfer konusunda başarı değiliz
Hiçbir yöneticinin transfer yapmadığını, birkaç oyuncunun transferini ise Giray Bulak ile Gürcan Aday’ın yaptığını ve kalan transferleri de Mehmet Gökoğlu’nun gerçekleştirdiğini belirten İmam Gazali Hıradağı, şunları kaydetti:
“Bunun çok doğru bir sistem, çok doğru bir yöntem olmadığını gördük. Bundan sonra yönetime talip olacak Demirsporlular için bu sene de iskelet kadroyu korumak ve üzere bir şey inşa etmek lazım. Yani her sene 20 tane oyuncuyu gönder, 20 tane oyuncu getir uygun olmuyor. Transfer açısından yönetimi başarılı buluyor musunuz diye soracak olursanız, başarılı değiliz. Başarılı olsaydık 26 milyon TL para harcayıp düşmemeye sevinir durumda olmazdık."

Yorumlar

benim için şu önemli herkes transferleri m gökoğlu yaptı diyor . tamam dağılabiliriz..
Sayın İmam bey başkanlık koltuğunu sonuna kadar hak ediyor. Başarısız olduğunu kabul ediyor, hesabı kuruşu kuruşuna kadar verebiliyor. Dürüstlüğüyle, duruşuyla, vizyonuyla, yapıcı, gerçekçi ve harbi Demirsporlu olmasıyla İmam beyin başkanlığında bir yönetim kurulu oluşturulması gerekiyor. İmam başkana inanmamız gerekiyor. İmam başkan gibi en az 5 iş adamı daha yönetime kazandırılırsa bu borç her sene %20 azalır. 5 sene sonra süper lige borçsuz gideriz.
İmam da boş adam, vizyon sıfır...Sözlü onu. Yanında Laporta
Özür dileyerek simsekler grubuyla birlikte ....... paraları unutturamazsiniz imam efendi...
Özetle biz paraları yedik siz enayiler kusura bakmayın diyor...
dogru söylüyorsalar hakımı helal ediyorum yönetim olmak sereftir ama çok zordur çok.a.d.s
Abicim gidip 15 20 gün Brezilya'da ya da Afrika ülkelerinde futbolcu izlemek yerine menajerlerin önerdiklerini aldınız, sonuç ortada. Ancak maça sürekli giden biz taraftarlarda da biraz suç var size maçlarda gösterilmesi gerekli yeterli tepki gösterilmedi..Köşe zaten kendisini bitirdi bu yıl..
Para yok şakak pulu yok şakak niye böyle yapıyorsun hiç girmesi din yunetime
kendinizi acındırmayın, taraftar size hakkını helal edecek mi birde onu sorun, borç 36 milyon tl...erkekseniz yönetim olarak kapatın yaptıgınız borçları da taraftar size hakkını helal etsin.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor