TARAFTARLAR VE FUTBOLCULAR GÖREVİNİ YAPIYOR, YA YÖNETİM?

Adana Demirspor yönetimi, camiamızı rezil etmeye devam ediyor. Paraları ödeyemeyen, kaynak yaratamayan, bütçesi belirsiz yönetim mi olur? Olur; rezil yönetim olur sadece...

Futbolcular bugün de antrenmana çıkmadı; iyi ettiler. Çünkü sahada oynamayıp protokole mesaj vermektense bu şekilde örgütlenip hareket etmek daha doğru. Ben kendilerinden bir de basın açıklaması ya da  taraftarı bilgilendirme metni bekliyorum.

Adana Demirspor'da herkesin işini yapmasını istiyoruz. Taraftar tribünde, futbolcu sahada işini yapıyor, ya siz sevgili yöneticiler, ne yapıyorsunuz? Yapamıyorsanız, bırakın gidin; onurluca... Tesislere de dün noter gelmiş prosedür icabı, hangi prosedür bu? Birisi açıklasın biz de bilelim. Yönetim işini doğru dürüst yapmayıp, futbolcuların emeklerini çalacak (tıpkı şampiyon kadromuza yaptıkları gibi) futbolcular hakkımızı verin diye alavere dalavere yapmadan saha dışında seslerini çıkarınca aba altından sopa gösterir gibi tesislere noter getirilip, antrenmana çıkılmadığı kayda geçirilecek. Bu nasıl bir yöneticilik anlayışıdır? Ben hakkımı alamadığım gibi bir de üstüne dolaylı tehdit alacağım sonra da işimi layıkıyla yapacağım öyle mi? Futbolcuların performansında düşme olursa bilin ki bunun ilk sorumlusu sizlersiniz !! Hadi kaynak bulamadınız, tamam kulübü kurumsallaştırma yolunda adım da atamadınız, şeffaflaşma (!) hak getire ona da tamam, altyapıdan kimseyi yetiştiremediniz, kazandıramadınız, bari biraz yöneticilik üslubundan haberdar olun. Yöneticinin dövebilmesi için önce dövebilmeyi hak etmesi lazım. Mentalite yanlış, taraftara, futbolcuya, teknik ekibe yazık. 
Adanademirspor.net

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor