Taraftarlar Sercan Yıldırım iddiasına tepkili!

Adana Demirspor'da forvet hattına Sercan Yıldırım'ın transfer için isminin geçmesinin ardından taraftarlar tepki gösterdi. 

Mavi-Lacivertli taraftarlar Pote ile yollar ayrılacaksa daha iyi bir oyuncunun gelmesi gerektiği konusunda görüş birliğine vardı. Sercan Yıldırım'ın transfer edileceğine alt yapıdan oyunculara şans verilmesi gerektiğini düşünen Adana Demirspor taraftarları görüşlerini Twitter'dan dile getirdi.

@onr_kara
Pote gibi bi kral bu takımdan ayrıldıysa yerine gelecek adam en az Pote seviyesinde olmalıdır. Sercan Yıldırım ismi inanılmaz komik ve kulübü aşağılayıcı. Bugün Sercan Yıldırım Bölgesel Amatör Liginde oynayıp 5 golü geçsin ben futbol izlemeyi bırakırım.

@bcetin01
Demirspor a gelen para konuşmadık diyor başkan abimiz diyor ondan sonra mahkemeye veriyor Sercan Yıldırım farkını içinde aynı durum var para verilmeyecekmiş demirspor deneme tahtasımı piyasada iş yapacak adamlar varken

@CahiTomruk
“Mickael Pote’yi gönderen Demirspor, Sercan Yıldırım’ı transfer etti”
Cümlenin de, sözün de, kulübün de bittiği yer...

@MELIHONCL
Pote gibi, takımı bilen en azından terinin son damlasına kadar mücadele adamı takımdan gönderip de 
benim halı saha maçına bile cagırmayacağım adam sercan yıldırım mı kampa katılacak. neyin anlayışı bu?

@ozcanozs
Sercan yildirim nedir .... su zamana kadar hicbir transdferde yorum yapmadim ama sercan yildirim nedir

@Denizzz1940
Mehmet Kaan Türkmen on tane Sercan yıldırım eder. Net!!!

@SedatKanmaz10
Sercan mı? İnşallah Sercan Yıldırım’la Poteyi kıyaslamıyorsundur. Pote’nin bu sezon attığı toplam golü,Sercan oynadığı son 4 sezonda atabilmiş.

@Burakads01
Sercan Yıldırım Olmaz Olmamalı ! Salak yerine koymayın bizi

@Merve_nsal01
Sercan yıldırım derken

@avbahadirbahcvn
Sahadaki top toplayıcı çocukların Sercan Yıldırım’dan daha çok katkısı olur Adana Demirspor’a.

@GokhanArsln1940
Başkanın yaptığı açıklamalar sonucunda Sercan Yıldırım transferini beklemiyrum, özellikle 2 sezondur Demirspor üzerinden menajerlerin ciddi bir pr'si oluyor. Pote'nin performanstan dolayı gönderildiğini mi düşünüyorsunuz? Daha olmayan transfer Pote üzerinden tartışılmaya başlandı

@ulanede
Emekli kıraarhanesi değil, AdanaDemirspor bura... Sercan Yıldırım nedir.

@onr_kara
Sercan Yıldırım'ı siz istediyseniz hiç istemeyin Ümit hocam onun yerine çıkıp siz oynayın daha çok katkı verirsiniz. Kulüp de masraftan kurtulmuş olur. Ayıptır, günahtır

@bedkes
Sercan Yıldırım nokta transferdir. Batuhan Karadeniz’le çok iyi ikili olur.

@alperkalay
Sercan Yıldırım haberlerinin doğru olma ihtimali olmamalı. Bu yüzden konu hakkında yorum yapıp Demirsporumuzu küçültüp bazılarınında götünü kaldırmayalım. Ha olurdu Poteyi gönderip Sercanı alacaklarsa

@burakbulun_
Sercan Yıldırım !!! Futbolu unutmuş insanlardan yıldık artık yeter. Bu adamın adının geçmesi bile üzücü. Biraz oyuncuların ne durumda olduğunu bakın, baba dostu diye şu menajerin tuzağına düşmeyin. Yeter!

@guneyozgur01
Sercan Yıldırım doğru değildir. İnanmıyorum, inanmak istemiyorum. Eğer gerçek olursa ortalık karışır

Yorumlar

Sercan Yıldırım son olarak 2016-2017 sezonunda Bursaspor'da 29 kez forma giydi ve sadece 3 gol kaydetti. Sercan Yıldırım kariyeri boyunca oynadığı tüm takımlarda 58 gol atarken, Pote Adana Demirspor kariyerinde 104 maçta 63 gol kaydetti.
Tam Demirsporumuza yakışan bi transfer!!!!!
Yaw gelsin denensin ne zararı olacak zaten bunun harici 2 forvet daha alınacak . Bırakın yönetim karar versin.
Sercan volkan şen gibi KAYIP futbolcuların Demirspor’da yeri yok
sercan yildirim 2 yil futbol dan uzak kalmis ise , futbolu unutacak degil.kaliteli oyuncu.santraforluk tan ziyade sag acik oynar. Anderson'a bu kadar tahammul edildi, Sercan in en kotusu daima ilk 11 ve 18 de yer alir. Yeterki hoca iyi bir program ile hazirlasin.
Şaşırdık mi?

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor