Taraftarlar kimi istiyor! İşte anket sonucu

Adana Demirspor'da teknik direktör Hakan Kutlu ile yolların ayrılmasının ardından, gündeme birçok yeni isim geldi.

Adaylar arasında Kemal Özdeş, İrfan Buz, Mustafa Reşit Akçay, Yılmaz Vural, İbrahim Üzülmez bulunurken, Adana Demirspor taraftarının internetteki buluşma noktası olan HaberADS, bir anket düzenledi.

Taraftara, "Adana Demirspor’un yeni teknik direktörü kim olmalı?" şeklinde bir soru yöneltildi. Mavi-Lacivertli taraftarının gönlünde Kemal Özdeş olduğu ortaya çıktı.

Oylaması sona eren ankette 679 oy kullanılırken, Kemal Özdeş bu oyların yüzde 37'sini aldı. Kemal Özdeş'i %27 ile İrfan Buz takip etti. Mustafa Uğur %20 oy alırken Mustafa Reşit Akçay %16 oy aldı.

Yorumlar

ercan albay ercan albay
ercan albay ı istiyoruz
TAKIMINA ÜYE OL SEÇME VE SEÇİLME HAKKIN OLSUN SELAMLAR
Osman ozkoylu gelsin yarım kalan işini bitirsin adamın hakkı var
Kullanılan oy sayısı herşeyi açıklıyor. Ercan albay olsaydı kullanılan oy sayısı beş on bin olurdu ve en az yüzde seksen ercan albay çıkardı. Tekrar yazıyorum çok şampiyonluk yaşayan hoca geldi ve hiç bir başarı yakalamadan gitti. Demirsor u ercan hoca dan başkası şampiyon yapamaz. Tek çare ercan albay. Yeni yetmeler ercan hocayı tanımadığı için karşı çıkıyor. Bu takımı bu lige çıkaranda düşmekten kurtaranda ercan albay dır. Kimse nankörlük etmesin.
Baskan sinirlendi saglam hoca ve devre arasi saglam transferler geliyor
Bu anket sonucu ısındırma koşusu olmasın?
Kemal Òzdeş
bunların arasında kemal özdeş
Deli yılmaz gelsin
kemal özdeş çok iyi hoca bence. hatta uzun vadeli düşünülmeli kemal hocayla.süper lige çıkacak olursak bile devam edilmeli.osman özköylü diyen var burda osman hoca osmanlıspora gitti. yılmaz vural demeyin bence. yılmaz hoca daha çok kısa vadeli düşünülmeli. uzun vadede başarılı olamıyor. bide adam istanbul hayatını seviyor.
Takımın başına acilen bir teknik direktör şart ara iyi değerlendirilmeli Derbi öncesi teknik direktör ile futbolcu uyumu sağlanmalı Derbi de iyi oyun ve kazanmak önemli
bize en iyi hocada gelse bu taraftar sabirsiz gecen sene ligi en iyi taniyan hoca geldi erkan sozeri noldu adami 5haftada istifaya cagirdik biraz sucu kendimizde ariyalim cok stres yaptiriyoruz
ercan albay 70 yaşında.kim oduğunu hatılamıyormuş.geçen kaybolmuş Atatürk parkında otururken bulmuşlar.çocuklar top oynuyormuş.topu görmüş imdat bomba var demiş.
ibrahim üzülmez hayırlı olsun
Tamer Tuna olmadı, bugün irfan buzla görüşme gerçekleşecek, sportif direktör Bülent Tülün oldu.
Deli yılmaz veya deli ibo gelsin yeterki bir deli gelsin :)
İRFAN BUZ
İrfan buz camiamıza hayırlı olsun.
Hangi haberde yazıyor irfan buz anlaştığı
Morinho hayırlı olsun
tanju çolak yerine menejer olarak bülünt tülünle anlaşılmış. hoca olarakta tamer tunayla görüşülmüş ama anlaşma olmamış. bugün irfan buz la görüşülecekmiş. olmazsa yılmaz vurala yönelinecekmiş. umarım olur irfan buz yılmaz hocayla olmaz bence. keske kemal özdeşlede görüşselermiş.
Sportif direktör olarak daum hayırlı olsun
Taraftarlardan bi adet fatih terim hayırlı olsun darısı bekarların başına
Ankette olsun olmasın bu haber sitesinde adı geçen bütün hocaların hepsi Hakan kutlu dan çok daha iyidir.fakat şimdi gelecek olan hocanın da devre arasına kadar takımımıza fazla birşey vereceğinide sanmıyorum.çünkü futbolcularımızın kimisi kaşarlanmış, kimisi bitik kimininde kapasitesi düşük.bunlardan enaz 10 tanesini göndermek şart.özelliklede orkan çınar gitsin.bir futbolcu bukadar gamsız lakayt olmaz.devre arasına kadar zirveden kopmazsak ,Batuhan karadeniz ,murat akın, kosecki ,kage ,rüştü hanlı, ORHAN taşdelen hazır olmıcaksa dünya yıldızı anderson bunlar gönderilsin..yerlerine birer tane solbek ,solaçık ,sağaçık ,forvet arkası, trourenin yanına savaşçı bir ortasaha oyuncusu, pote ye yedek bir golcü olmak üzere enaz 6-7 tane nokta transfer alınırsa ilk ikiden olmasa bile playofdan çıkarız yeterki ilkyarı bitene kadar zirveden kopmayalım ve alınacak futbolcular nokta transfer ve çok iyi futbolcular olsun.
Lan ne Ercan albaymış bee. Adam b.a. Aş ve Demirspor dışında takım çalıştırmamış,onlar da kısa dönemlerde... Yıllardır futbola uzak kalmış,yaş 70'e dayanmış,artık kendine hayrı olmayan adamdan medet umuyorsunuz.. Barça en başarılı döneminde guardiyola ile,man. Un. başarı abidesi fergusonla yollarını ayırdı ve kendilerine yeni öyküler yazıyorlar ,sizler de hala maziye saplanmış dede yaşındaki insanlara bel bağlıyorsunuz.....
irfan buz veya reşit akçay
En doğru karar kemal özdeş kasımpaşayı canlandıran adam

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor