Taraftarlar isyanda!

Adana Demirspor deplasmanda Altay'a 1-0'lık skorla mağlup olurken taraftarlar düşüncelerini sosyal medya sitesi Twitter üzerinden paylaştı.

Taraftarların oynanan oyuna isyan ettiği gözlemlendi.

İşte taraftarların tweetleri;

@mehmet_basci
Golde dikkat edin sinanla mehmet birbirini tutuyor. İbrahim arkalarından bomboş geldi

@hykracn1940
1-Sezon başından beri bir tane bile isabetli orta açmayı beceremeyen Mehmet Uslu niye ısrarla duran top kullanıyor? 2-Sinan dikine oynamak varken niye sürekli stoperlere pas dağıtmak dısında bişey yapmıyor?   3-El bombalarını oynatmaktan ne zaman vaçgececez?

@cngzadgn
Başkanın işi gerçekten zor. O kadar çok gitmesi gereken topçu varki...

@UgurlutoprakCem
Neyiniz eksik LAN..! Şehir güzel,Stad güzel,Tesis bi çok kulübde yok,Taraftar istemediğiniz kadar var.Paranızı tıkır tıkır alıyorsunuz.Öyleyse sıkıntı ne?

@mahsunbastug
Şimdi siz hotele dönüp ve ya uçağı binip elinizde lüks kahve çeşidiyle kulağınızda 1 2 milyarlık kulaklıkla yola cikiyosunuz hıc bişey umurunuzda değel peki herseyinden feragat eden o taraftar napiyor biliyormusunuz cebine bakıyor acaba son paramı corbayami verim yoksa dolmuşamı

@oilmen01
resul ve semih çok hata yaptı hoca tayyip talha ya hiç sans vermedi o da enteresan

@keremkalan01
Bundan sonra #AdanaDemirspor bu hafta kimle oynuyor diyenlere “HAYALLERİMİZLE” diyeceğim.

@bedirhandurak
Ligin 2.yarısını bekliyorum. kapasite bu kadar inşallah devre arasına kadar ne kadar çok puan toplarsak iyidir. haftalardır  galibiyet alamayan takım varsa bize gelsin hemen o galibiyeti tattırırız!!!! Bir sonraki deplasmana gitmek şart oldu uğurumuz gelir inşallah 

@bedkes
3 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet. İlk ikiyle makas iyice açıldı. Oynanan futbol umut vermiyor. Daha ne olması gerekir?

@EmrahTunc80
Sakin olup, devre arasında yapılacak transferleri beklemekten başka, yapacak hiçbir şeyi yok taraftarın. Kulüp de devre arasında, Yabancı kontenjanındaki, bütün oyuncuları göndermeli.  yerlilere de parasının yarısına oynama şartı koymalı. Parayı kurtaralım bari..

@funaldi745
sahada ruh gibi gezinen futbolcular zaten oynamıyorlar birde bunun üzerine devre arasında alınacak isimleri duymaya başladılar.Erkan’ın imzası aslında birçok futbolcuyu moral motivasyon olarak yere düşürmeye yeter.Transfer işi devre arasında yapılır lig devam ederken değil !!!

@kadirguney1940
Taşıyamadığınız arma için hayatını ortaya koyanlar, ailelerini geride bırakanlar var. Siz futbol oynayacaksınız diye çevresini heyecana ortak eden adamlar var.
Harcanan paraya, verilen emeğe yazık. Utanın kendinizden.

Yorumlar

25 yıldır beklediğim süperlig görünen o ki hiç gelmeyecek!Son iki yıldır(buna daha önceki başkanlar da dahil)takımın sportif açıdan çok kötü yönetildiğini düşünüyorum.Bu yüzden paralar da uçup gidiyor.Halkın takımı dediğimiz emeğin emekçinin takımı dediğimiz koskoca Ads ricayla gelen birinin resmen ahırı olmuş durumda.Herşeyi geçtim yılda bir ya da iki maç ancak girebildiğim statta taraftar da eski taraftar değil.O aşkı hırsı ateşi kaybetmiş durumda...Sağlığım için stresten uzak durmak ve günaha girmemek için bugün çıkarıyorum üstümdeki formayı...Götü boklu bir lig için bir 25 yıl daha bekleyemem!!!
Bu kadar...tebrik ederim.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor