Taraftarlar akın akın Konya’da

27 Mayıs Cuma günü Konya´da oynanacak olan ve Süper Lig´e çıkacak takımın belli olacağı karşılaşma için Adana Demirspor’lu taraftarlar akın akın Konya’ya gidiyorlar.

Daha şimdiden Konya’ya giden taraftarlar takımımızı Konya’da kaldıkları Hilton Oteli’nde ziyaret ediyorlar. Bazı taraftarlar da takımımızın bugün Konyaspor tesislerinde yaptığı antrenmanı uzaktan da olsa izleme şansı buldu. 

Neşeli tavırları ile dikkati çeken futbolcularımız yarın ki, maçtan oldukça umutlular. Takımda sakat ya da cezalı oyuncunun bulunmaması teknik heyetin elini güçlendiriyor. Bugün sabah yapılan çalışmanın ardından öğleden sonra Yılmaz Hoca oyuncularla yine uzun bir toplantı yaparak yarınki maçı ve rakibi değerlendirdi.

Bu akşam tüm hazırlıklarını tamamlayacak olan mavi şimşekler, artık yarın ki maça konsantre olacaklar.

Yorumlar

fotoğraftaki yiğitler iyi savunursa atakları büyük oranda lehimize çeviririz maçı hadi aslanlar
Mübarek Cuma günü evliyalar şehri Konya'da Allahım sen yar ve yardımcımız ol. Allahım sen affetmeyi seversin, günahlarımızı affet, ettiğimiz dualarımızı kabul et. İnşallah Demirsporumuz süper lige çıkar.
Yüzbinlerce ailenin evine bayram sevinci veya hüznün karayüzü sizlerin ayaklarına yüreğine bakmakta. Hadi 22 şimşek yürekli aslan bitirin şu işi memleket şampiyon görsün. Adana panayır evler bayram yerine dönsün. Sizinle atan milyonlarca yürek için haydi cesuryürekler saldırın saldırın saldırın. Allah yardımcınız olsun
FANATİK ADANA DEMİRSPORLUYUM İYİŞALLAH ŞANPİYON ADANA DEMİRSPOR

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor