"Taraftarımızın desteğiyle sahada 12 kişi oynuyoruz"

Adana Demirspor'un başarılı oyuncusu Lucas Castro yaptığı açıklamada beklentilerinin üzerinde bir camia ile karşılaştığını belirtti.

Tecrübeli oyuncu yaptığı açıklamada, "Buraya gelmeden önce şehri ve kulübü araştırdım. Mario Balotelli ve Belhanda ile sözleşme imzalandığını görünce çok fazla düşünmedim. Geldiğimde beni şaşırtan bazı unsurlar var. Ben buraya geldiğim zaman beklentilerimin dışında daha güzel bir yer buldum. Kulübün yapısı, çalışanları çok güzel, takım arkadaşlarım çok yardımsever. Taraftarlarımızın desteği inanılmaz. Bir futbolcu için bunlar çok önemli detaylar." ifadelerini kullandı.

"Güzel sonuçlar almaya devam etmek istiyoruz"

"Beşiktaş ile oynadığımız 3-3'lük maç tarihi bir maçtı. Oyuncular olarak o maçta bir reaksiyon göstermek istedik ve bunu da başardık. Yeni bir takımız. Birbirimizle çok yardımlaşıyoruz. Bu güzel ortamı devam ettirerek iyi sonuçlar almaya devam etmek istiyoruz. Kişisel hedeflerimizden ziyade kulübün hedefleri önemli. Kulüp olarak iyi yerlere gelirsek zaten biz hedeflerimize doğru gideriz. Saha içerisinde ve dışında arkadaşlarıma hep destek vermek istiyorum. Arjantinliler olarak her yere çabuk uyum sağlayabiliyoruz. Bundan dolayı Türkiye'ye çok çabuk adapte oldum."

"Taraftarımızın desteğiyle sahada 12 kişi oynuyoruz."

"Taraftarlarımızla beraber oynayabilmek inanılmaz mutluluk verici. Tabiri caizse gaza gelebiliyorsun. Daha çok topu almak, daha çok koşmak istiyorsun. Bir kişi fazla oynuyormuşuz gibi hissediyorum."
 

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor