Taraftardan "Oğuzhan" sesleri

TFF 1. Lig 17. haftasında 5 Ocak Stadyumunda oynanan Adana Demirspor – Mersin İY karşılaşmasında gol sesi çıkmadı ve taraflar birer puanla sahadan ayrıldılar.

Bu karşılaşmada Adana Demirspor adına sahanın en iyisi Oğuzhan Berber’di. Sol bek mevkiinde görev yapan genç oyuncu 90 dakika boyunca Demirspor’un sol kanadında ileri geri çalışarak takımının en başarılı oyuncusu olarak dikkatleri çekti.

Karşılaşmanın son dakikalarında Adana Demirspor taraftarlarının da tezahüratları ile destek verdiği Oğuzhan Berber bugün sahanın en başarılı futbolcusu olarak dikkatleri çekti.

Yorumlar

Nazar değmesin turbo gibi ciğeri var bir dakika bile oyundan düşmedi.
Oğuzhan sadece bugün değil haftalardır üzerine koyarak devam ediyor , göze görünmüyor belki ama serkan yanık ta haftalardır yürekten oynuyor , pote bitmiş artık oda tribüne oynuyor , engin hocaya hiç sözüm yok adamın elindeki malzeme bu göbekli sercan yeteneksiz servan Berkay grbiç sarhoş waldison la ancak bu kadar
Oğuzhan berber onur akbay pote gibi kimse yürekten oynamiyor transfer yapılmazsa her maç beraberlik kokuyor
beceriksiz yönetim engin hoca yı da zor durumda bırakıp taraftarın önüne atıyorsunuz ama yemezler en büyük beceriksiz ve suçlu sözlü cingöz ve saz ekibidir
Tek oynayan oğuzhan berber diğerleri fıss
Kimse kusura bakmasında bu maçın bi kahramanıda emrullahtır

Yeni yorum ekle