Taraftar da bölündü

TFF 1. Ligin 20. haftasında Adana Demirspor kendi sahasında Samsunspor’u ağırladı. Karşılaşma 1-1 sona erdi.

Bu karşılaşmanın son dakikalarında son haftalarda oynanan oyunu ve alınan sonuçları beğenmeyen taraftarlar, karşılaşmanın son dakikalarında Yönetimi istifaya davet ettiler. Ancak taraftar istifa tezahüratına eşlik etmeyen Şimşekler Grubu ile maraton taraftarları arasında sıkıntılar yaşandı.

Protokol tribününde de Mehmet Gökoğlu ve bazı yöneticiler de taraftarlarla ağız dalaşına girdiği görüldü. Samsun maçını kazanamamanın ötesinde taraftarların tribünlerde yaşattıkları daha da endişe verici.

Yorumlar

Şimşekler gurubu yönetim istifa diye bagıramaz çünkü gökoglu nu onlar getirdi.forma arma bunları geç herşey para olmuş.parayı derneklere verecen seçilecen.başkan olacan.
Takım öne geçmiş rakip sol kanadı Enes'le kevgire çeviriyor gol geliyorum diye bağırıyor bizimki seyrediyor 91 de savaşı alıyor aman yenilmeyeyim bu kadar acizlik olurmu hocam skor üstünlüğünü yakalamışsın ortasahayı kalabalıklaştır sol taraf elek olmuş al Sezer'i bişeyler yap klasik ezberlenmiş değişiklikler kenarda öylece seyret geçen sene E İpekoğlu pasif öylece larç bir şekilde duruyor seyrediyor diyorduk yan külübeden İpekoğluna baktım bizimkinin yanında Yılmaz Vural gibi kaldı ya takımı bi Ateş'le atraksiyon yap taktik değiştir ya bari obradoviçin röpörtajını oku teknik faul aldığında söylediği takım gitmiyordu momentumu kaybetmiştik takımı kendine getirmek için yapılan küçük taktiklerdir gibi beyanda bulundu hocam sayende kaç puan kaybettik bi bak kendine Çek'i düzen ver olmuyorsa kenara çekil
Ne kadar para alıyor grup açıklasın
aydın, gege, mendy tırt
Şimşekler gurubu yönetim istifa diyemez.menfaat çıkar meselesi
Takımın iyiliği için susuyormuş şimşekler grubu. Bende diyorum ki takım bukadar kötü yönetiliyor bunu bütün Adana görüyor ken sen de şimşekler grubu olarak susuyorsan ben senin tüm gurup olarak iyi niyetinden şüphe duyarim.. Gruptaki diğer aktif olmayan tayfa bunlarin arkasından gitmeyin.
teknik direktör acilen istifa etmelidir, oynan oyunu okuyamıyor, hamle geliştirip, futbolcularını motive edemiyor, yoksa paraşüt gibi düşüyoruz diye bas bas bütün seyinci bağırıyor, kulaklarınızdaki tıkaçları çıkartınız..
Takım kaç haftadır kötü gitsin grup ses çıkarmasın sonrada ses çıkarana atarlansin kusura bakmayın
Takke düştü kel göründü..Ercan albay hocayı getirin ancak birlikteliği Ercan hoca saglar
Maraton cok hakli tepki vermistir. Bu sehir bu kulup bilineki dadece şimseklerden ibaret degildir. Yonetim simsekler el ele kol kola olduklarini kanitladilar. Ikiside ads a zarar veriyor.
Grup takım iyi giderken önceki yıllar yönetim istifa diyor takım kötü giderken ses etmiyor. Hayırdır Şimşekler Grubu?
Şimşekler grubu yönetiminizide alın gidin takım her geçen gün gözümüzün önünde eriyor sabrımız kalmadı
Birde takımın iyiliği için susuyorlarmış takım düşsün daha çok susarsınız mahalle takımları ile oynarken.
takımın iyiliğini dusunseler susmazlardi...o yalanlardan vazgecsinler

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
HataysporAdana Demirspor