Taraftar bilet arıyor

PTT 1. Ligin 32. haftasında Osmanlıspor ile kritik bir maça çıkacak olan Adana Demirspor taraftarları takımını bu önemli maçta yalnız bırakmayacaklar.

Cumartesi günü saat 18.30’da oynanacak karşılaşma için stadın % 5’ini olan ve misafir takım için ayrılan 956 bilet sadece 3 dakika içinde satıldı.

Bugün öğle saatlerinde satışa çıkan Osmanlıspor deplasman biletlerini Adana Demirspor taraftarları 3 dakika içinde tüketilmesinin ardından bu tarihi maçta tribünlerde yer almak isteyen birçok Adana Demirspor taraftarı bilet bulma gayreti içine girdi.

Sosyal medya hesapları üzerinden karşılaşma için bilet arayışına giren Adana Demirspor taraftarları, karşılaşmaya gidemeyecek ya da fazla bileti olan taraftarlar ile iletişime geçerek bilet bulma gayreti içine girdiler.

Taraftarların en büyük talebi ise Adana Demirspor yönetiminin Osmanlıspor yönetimi ile irtibata geçerek, misafir takım için ayrılan kontenjanın arttırılmasını sağlamak.

Yorumlar

Kİmse kusura bakmasın 300 lira muhabbeti dönüyo eğer 300 lira eder diyosan bu maç 500 veriyim takımı tutmayı bırak. 20 yıl olmuş kimleri cennete yollamışız bu ugurda kimler canını vermiş kimler vermeye hazır eğer para için takımını desteklemeye gelmiyosan yada kar amacı güdüyosan anma şu takımın adını ağzına.
o zaman fazla otobüs kaldırsınlar dışardan da destek olalım.1000 içerden 10.000 dışardan.
ULAN KİM BİLET ALIP TA KARABORSA YAPAR YEDİĞİ KEBAB ŞİŞİ G. GİRSİN
fazla otobüs kaldırın dışarda desteğe hazırızzzzzzz hazırızzzzzzzzz
benim anlamadığım osmanlının bileti nasıl bitti.ulan kaç kişiye oynuyordu ki bunlar.ankaragücü taraftarımı gelecek yoksa.

Yeni yorum ekle