Tamam mı, Devam mı?

 

Ve Adana Demirspor, ‘kader maçı’na çıkıyor.. ‘Play-off’ yolunda kritik bir viraja giren Mavi Şimşekler, Ümraniye ile kozlarını paylaşacak.. Mavi-lacivertliler, ya kazanıp ‘Play-off’ iddiasını sürdürecek ya da lige havlu atıp, adeta bir mucizenin peşinde koşacak..

KADER MAÇI

İki takım arasındaki zorlu karşılaşma, bugün saat 19.00’da tarihi 5 Ocak Stadı’nda oynanacak.. Ligde oynadığı son 6 maçta da bileği bükülmeyen ve evindeki 4 maçta da rakiplerine geçit vermeyen temsilcimiz, deplasmanda son 3 karşılaşmasında da galibiyete adeta hasret kalan Ümraniye’yi ağırlayacak.. Bu mücadele, aynı zamanda da her iki takımın kaderini de belirleyecek..

‘3 PUAN’ HESABI

Bugünkü puan tablosuna göre Ümraniye, 18 takımdan oluşan ligde 46 puanla 6. basamakta yer alıyor.. Topladığı 44 puanla 8. sırada kendine yer bulabilen Adana Demirspor’un rakibiyle arasında da sadece 2 puanlık fark bulunuyor.. Gazişehir, Ümraniye ve Hatay’ın berabere kalıp, Altınordu’nun da yenildiği haftada mavi-lacivertliler, İstanbul temsilcisini bozguna uğratıp hem üstünlüğü eline geçirmek, hem de ‘Play-off bileti’ni sağlama almak istiyor..

‘12. ADAM’ HAZIR

Hiç kimse kaybetmeyi aklından bile geçirmiyor.. Çünkü hatanın telafisi yok!. Temsilcimiz kaybederse, ‘ilk 6’ ile arasındaki puan farkı 5’e çıkacak.. Ümraniye kaybederse önemli bir avantajı kaybedip, ‘Play-off yarışı’nda da geriye düşecek.. İşte ‘12. Adam’ da bunun bilincinde.. Karşılaşmanın hafta içine denk gelmesine rağmen, tribünleri hınca hınç doldurup, takımlarına gereken desteği verip, rakibi de baskı altına almaya çalışacak.. Yani bir bakıma Adana Demirspor, kendi göbeğini yine kendisi kesecek..

Kaynak : Taktikspor

Yorumlar

bu maç herkes tam destek olmalı. o kadar
Böyle haber olmaz olsun. Daha 6 Hafta var, rakipler birbirleriyle oynuyorlar ne havlu atmasından bahsediyorsunuz. Sürekli takip ediyorum ne zaman başarılı olsak sessiz kalan HaberADS, aynı zamanda hep kötü senaryolar ve olumsuz havayı yaşata peşinde. Acaba siz Adana Demirspor'un destekçisi misiniz yoksa kaostan beslenen ya da öyle yazması istenen bir site misiniz ? Havlu atmak falan da yok. Bugün kazanacağız. Kazanamasak da önümüzdeki haftalarda mücadeleye devam edip o rüyaya koşacağız. Slogan belli "İNANMIYORSAN ÇIKMA SAHAYA!" ya da sizin için şunu demek gerekir "İNANMIYORSAN UZAK DUR HABERADS!!"

Yeni yorum ekle