"Takımın ruhunu sahaya yansıttılar"

Corendon Alanyaspor ile 0-0 berabere kalan Adana Demirspor'un teknik direktörü Vincenzo Montella, 10 kişi kalmalarına rağmen maçı kaybetmek istemeyen oyuncularının takımın ruhunu sahaya yansıttığını söyledi.

Montella, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, iki takımın da maçı kazanmak için sahaya çıktığını kaydetti.

Maça iyi de başladıklarını anlatan Montella, "Sonra bir şeyler kaybetmeye başladığımız ilk yarı oynadık. Ancak oyuncularım büyük bir tebriği de hak etti. Onlarla gurur duyuyorum. 10 kişi kalmamıza rağmen takımın ruhunu sahaya yansıttılar. Oyuncularım kaybetmek istemediklerini tekrar tekrar performanslarıyla gösterdiler ve serimizi de uzattık. O yüzden futbolcularımı tebrik etmek istiyorum." diye konuştu.

Montella, ilk yarının 13 maçının 8'ini deplasmanda oynadıklarını da hatırlatarak, "Bu bizim için biraz dezavantaj olsa da ikinci yarıda bize büyük avantajlar getirecek bir takvimde oynayacağız. O yüzden buna da hazırlıklarımızı devam ettireceğiz." şeklinde görüş belirtti.

Hakem hakkında normalde konuşmadığını ancak bugün hakemin performansını da değerlendirmek istediğini dile getiren Montella, "Hakemin maçı çok iyi yönettiğini söyleyebilirim. Benim aldığım hissiyat, hakemin de bugünlük maçta iyi performans gösterdiği." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Emre senin tercihinmi baskasininmi sinyor??
Bu foruma son yorumum olsun..Eğer Montella; Belhanda-Akıntola-Aso-Emre Akbaba gibi oyuncuları oynatmaya devam ederse tavsiyem gitsin Jesus'un yanında staj görsün..Bu takımın hocası isen bu aidiyet duygusundan uzak ve akli melekeleri sorunlu,izansız oyuncuları bırakıp yerine gençleri oynatırsın..İsmail Kartal olsa idi bu takımın başında bu oyuncular anında kadro dışı idi..Bunlar Mesut Özil-Sosa gibi dünya markası oyuncularda değil sonuçta:))Kombinemi yırtıp attım,iyi ki bu maçı da canlı izleyecektim,problem çıktı ekrandan 1/2 devre izlemeye dayanabildim..Buradan 1 puan başarı ise,hayırlı olsun:))Saygılar...
Güle güle İzzettin mümkünse yorum da yapma artık kripto fbli seni. Jesus hocan önce Sevilla, Milan çalıştırsın sonra belki staj yapabilir Montellanin yanında
Çok sansli 1 puan aldik. Rakip takim çok gol kaçirdi! Kalecimiz fazla özgüvenle tehlikeli hatalar yapti bugün ama sansi yardim etti! Belhanda’nin kirmizisida bence sari olmaliydi. Kötü oyun 1 puan hiç yoktan iyidir
Emre Akbaba yine katkı yapamadı, yokları oynadı. Aldığı paranın hakkını vermiyor, taraftara borcunu ödemiyor. Artık sabrımız kalmadı bu adama. Çık topunu oyna, gollerini at, asistlerini yap yeter artık Emre Akbaba daha neyi bekliyorsun?
Hedefimiz ilk 4 ise beraberliklere sevinemiyorum. Takviye şart.
Emre Akbaba niye bu kadar formsuz

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor