"Takım olamadıktan sonra iyi sonuçlar alamayız"

Adana Demirspor'un başarılı oyuncusu Erkan Zengin Ümraniyespor maçının ardından yaptığı açıklamada "Sahada takım olamadıktan sonra iyi sonuçlar alamayız" dedi.

Tecrübeli oyuncu maç sonu röportajda, "Takımımla bazı nedenlerden dolayı 3 ay olamadım. Ancak şuan buradayım ve şampiyon olmak için geri döndüm. Bunları konuşmaya gerek yok, futbola odaklanalım. İyi futbolcular takıma katıldı ancak takım olamadıktan sonra iyi sonuçlar alamayız. Takım olarak iyi bir mücadele verdik. Birbirimizi sevmeyi öğrenmemiz lazım. Ondan sonra gollerde geliyor zaten. 6 gündür takımla birlikte antrenmalara çıkıyorum ve çok fazla antrenman yapamadım. 2,5-3 aylık boşlukta vücudumu dinlendirdim ve çok fazla antrenmanda yapamadım. Gollerim hariç çok birşey yapamadım sahada. Diğer maçlarda daha iyi olacağımı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

imparatoooooooorr
erkan zengın ilk defa bu kadar gayretli gördüm genelde vurdum duymaz oynardı bu maçta mücadelede etti bravo
Bu takım erkan, volkan ve Akyüz olmadan olmaz. Onlar geçen senenin heyecanını yaşatan. Oyuncuları küsturmeyin işinize bakın.
erkan sen olmasaydın ümit bugün istafadaydı sen kurtardın onun için bolca teşekkür ediyor sen ile volkana ama yinede ümit istifa

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor