Takım Montella'nın evine misafir oldu

Yeni sezona İtalya'da hazırlanan Adana Demirspor, kampın son günü İtalyan teknik direktör Montella'nın evine misafir oldu. 

Kulüpten yayınlanan videoda, "İtalya Kampımızın son gününde Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella Hocamızın evine misafir olduk." ifadelerine yer verildi. 

İşte o video,

Yorumlar

Cok guzel görüntüler. Takımın havasını güzelleştirir. Fakat lig başlayacak artik dönsek mi. Daha adansyi girmeyen futbolcular var. Bu sıcağa alışmak lazım.
adss gardas ben takimla italyadaydim inan italya daha sicakti hatta ads nin kaldigi bölgede yanginlar bile cikti sicaktan ama adanaya degilde karadenize erken giderlerse daha iyi giresun nemli bir kent sahil dolayisiyla ,saygilar
montella hocamızın kıymetını bılmek lazım
Sinyor kaliteli hoca olması yanı sıra çok muhteşem bir kişilik. Heyecanını kaybetmediği sürece takımın başına adı yazılır. Net .
Mr.MONTELLA; öncelikle iyi bir insan,kaliteli bir hoca..Yalnız artık kronik hale gelen golcü transferi içinde yumruğunu masaya vurmalı..Bakın BJK'nin almaktan vazgeçtiği Bandırmaspor'lu Phılippe KENNY var..Hem genç,hem yırtıcı bir oyuncu..1 milyona alınır,ileride kulübede para kazandır..Zurich'e gideceği yazılıyor..Kaçırmamak lazım..Sat Balotellı'yi,Belhanda'yı,Aso'yu bu tür bir oyuncu al..Ya da karart gözünü FB'nin gündemindeki Moussa Dembele'yi al,3 yıl kafan rahat olsun..Yoksa bu tecrübeli kadro elinden geleni yapar ancak santraforsuz olmaz..FB'den ayrılacağı yazılan Serdar DURSUN dahi bizde çok iş yapar...Bu konuda son yorumumdur......
Hocanın iyisi elindeki oyuncularının kapasitesini iki katına çıkarabilen hocalardır.mesela antalya düşme adayı iken NURİ ŞAHİN NEREDEYSE HİÇ MAHLUBİYET ALMADAN ÜSTLERE ÇIKARTTI,MESELA konyasporun kadrosu bizden pek de iyi degildi ama ilhan palut hoca takımı ilk üçe rahatlıkla getirdi.bunun gibi içerde de dışarıda da hocalar var.İnşallah bizim Montella hocamız da bu başarıyı gösterir,bizlerde alkışa devam ederiz.
Montella hocam da masallah ayni breaking bad dizisindeki Don Eladio' ya benziyor. bir tek miyim acaba ona benzeten ?

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor